Wpis z mikrobloga

#asus #strix #nvidia
Siema, wie ktoś o co chodzi z tą wersją strix od asusa? Wszystkie inne niereferenty już są jakieś testy a tego nie mogę znaleźć. Pozatym, dostał ktoś z was już 3080 strix ? Ja zamówiłem po 16 w xkom i nawet się nie dowiedziałem czy mam czekać tygodniami czy misiącami
#rtx
  • 12
  • Odpowiedz
@Dharek: X-kom powinien dostać po łapach za swoje praktyki. To chyba jedyny duży sklep z elektroniką, który pozwala zamówić dowolny model RTXa 3080. Problem w tym, że jak go zamówisz to nie są w stanie podać kiedy go otrzymasz. Zamówiłem TUFa 30 minut po premierze i nadal nie wiem kiedy go otrzymam.

BTW: sprawdź czy do zamówienia masz dołączone kody na Watch Dogs Legion i abonament GeForce Now. Ta promocja powinna
  • Odpowiedz
@Desolator: Morele też sprzedaje powietrze a info o promocji z Watch Dogsami w ogóle nie ma. Jak zapytałem to odpowiedzieli, że wysyłają po 14 dniach od otrzymania zamówienia jak się kończy termin odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży. Także wszystkie oba te sklepy powinny dostać kary od UOKiKu.
  • Odpowiedz
@Desolator:Chodziło mi o to, że w opisie karty nie ma o promocji informacji. A czy dodają sami to sie dopiero będzie można przekonać jak dojdą karty w końcu.
  • Odpowiedz
@youmimicanski: Z RTVEuroAgd jest taka "fajna" sprawa że nie ma kolejki i nie będzie - będzie stock, kto pierwszy ten lepszy i wyłączenie produktu do następnej partii, więc jak ktoś odświeża co chwilę (a polecam odświeżać w środę ( ͡ ͜ʖ ͡) ) to może zdobyć kartę wcześniej niż osoby które zamówiły w dniu premiery w innych sklepach
  • Odpowiedz
@ab13a4k: Inne sklepy w Europie podają dwie daty dostawy - 30.09.20 i 02.10.20, więc wierzę że RtvEuroAgd, który jest wymieniony przez Nvidie jako sprzedawca kart w Polsce, także dostanie wtedy rzut. Pewnie będzie to zawrotna ilość w okolicy 10 kart, ale zawsze coś.
Plus, jak już męczyłem bułe emailami i telefonami, to któryś konsultant w końcu powiedział że "nie wie kiedy dostawa, ale spodziewają się "na dniach".
02.10.20 także w sumie
  • Odpowiedz