Wpis z mikrobloga

Kurde tak się zastanawiam... Ogółem wczoraj przez jakieś powiedzmy pół dnia byłem dość ciepły. Nie tyle na czole co na brzuchu i pod pachami. W każdym razie można chyba przypuszczać stan podgorączkowy, chociaż fakt faktem temperatury nie mierzyłem. Dziś zacząłem praktyki miesięczne na magazynie. W tej samej firmie wraz z 4 innymi znajomymi w klazie. No i dziś rano i w nocy zaczęło nnie boleć gardło bardziej. Teraz właściwie jest to prawie nie do odczucia. Później, w drodze busem do miasta zaczela zbierać się woda. Moglem się wysmarkać dopiero po pracy i tej wody nie było jakoś dużo w sumie. Cały czas się zbiera ale tak jakby się nie namnażała jakoś bardzo. Dodam, że gorączki dzisiaj nie było.
No i chciałem sie was tylko zapytać czy to może być coś poważniejszego, może się rozwinąć czy raczej to tylko chwilowe? Jakby nie patrzec chciałbym przejsc przez te praktyki....
#koronawirus #zdrowie #przeziebienie #pytanie
  • 10
@xWiteQx: jak masz objawy jakiejkolwiek infekcji to siedź na tyłku w domu i zadzwoń do lekarza po zwolnienie. Nie ważne co to za syf, jakiś rotawirus czy grypa. Nikt nie lubi latać zasmarkany, nie ważne od rodzaju infekcji. Daj kolegom w magazynie dokończyć praktyki i nie zarażaj postronnych w autobusie.

Obserwuj stan zdrowia- mierzenie temperatury 3 razy na dzień i tyle.
Jak stracisz smak/węch albo dojdzie kaszel albo gorączka załatwiaj test.
@czlowiek_zbuntowany: Myślę, że każdy powinien sam bać się o siebie. Ale dzięki za troskę ;)
@washingtonplx: Generalnie wiedziałem, że ktoś się #!$%@? do mojego wpisu i zapytania, ale nie wiedziałem, że będą to wszyscy xD. Wiem, że wpisywanie objawów i szukanie na różnych stronach jest totalnie bez sensi, natomiast ja tylko zapytałem na forum ogólnym, które ma X tysięcy użytkowników w społeczności. Są to między innymi osoby interesujące się medycyną,
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Widzisz, tylko tu jest problem
Bo gdybym ja miał lekcje normalne a nie praktyki to bym się nie martwił aż tak i najwyżej faktycznie bym w domu został, ale teraz mam praktyki, i ja nie wiem czy i kiedy można by było je nadrobić. Nie wiem czy nie lepiej przemęczyć te 20 dni do końca i ewentualnie jeżeli nie przejdzie, wziąć się za jakieś głębsze leczenie