Wpis z mikrobloga

Rozumiem cały temat i przyjmuję nawet najbardziej agresywne opinie, ale wg mnie ta afera jest krzywdząca dla wielu trenerów. Wyobraźcie sobie, że kilka lat temu podczas jakiegoś oficjala pojawia Wam się taki bug i jesteście trochę w szoku- staracie się ogarnąć o co chodzi i jednocześnie gracie mecz na pełnym skupieniu. Nie wykorzystujecie buga w żaden sposób na swoją korzyść- ot po prostu, trafiło się przypadkiem i tyle, mija chwila i koniec tematu. Ja to nawet nie pamiętam, co się działo w meczu miesiąc temu, a co dopiero kilka lat wstecz i to przez błąd gry, a przecież taki trener siedzi w CS'ie pół dnia przez jakieś 200 dni w roku?

Surowe kary dla osób, które używały tego z premedytacją, ale dla mnie to jest trochę nierealne, że za jeden mecz i przypadkowego buga z 2018 trener jest teraz karany, a przy okazji zgarnie niezłego strzała od fanów i straci dobre imię.
Ta afera to jest jedna wielka lipa i szkoda, że temat czyści się dopiero w 2020 roku, a ten znany bug działał od kilku lat.


#csgo
  • 6
@kalkuba: No właśnie już teraz wiadomo, że kilku trenerów zgłosiło taki problem różnymi kanałami- nawet Valve komuś odpisało i prosiło i więcej szczegółów.
@dymk: jeżeli jesteś zawodnikiem powinieneś zgłosić owy bug. od 2016 do 2018 nikt nie raczył powiadomić valve o tym. także ten. czekam na 100% i zobaczymy ile to razy tak naprawdę ktoś korzystał. rozumiem minirox miał tam chyba 1-3 rundy, można wybaczyć. ale lord? jemu już licznik bije jak w starttraku.