Wpis z mikrobloga

@frutson: No dobra. #!$%@? tv nie chce kupić, ale z OLED rezygnuje. Jakiś LED/QLED z min. 100Hz. Ale mnie ten system zastanawia. Nie ukrywam, nie chce za rok bawić się w dokupowanie podstawek. Wole dopłacić teraz za jakieś najnowszy model niż kupować wyższą półkę z 2017r.
Ja z tv będą korzystał sporadycznie i raczej tylko rzeczy internetowe - yt, twitch, netflix, przeglądarka, itp. Narzeczona lubi jak gra jakiś tvn w tle
@Vadzior: webos od lg jest zajebisty pod względem szybkości
dodatkowo ma najlepszy magic pilot do klawiatury na ekranie + bezproblemowe łączenie ze smartfonem
jestem trochę fanbojem lg i nie miałem porównania do rozwiązań np. sony czy szybkości andka na szajsungach (ale już o braku aktualizacji oprogramowania na szajsungach słyszałem)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vadzior: wiesz jak to z polskim głosem. Działać działa, ale od kiedy bez problemu działa łączenie z YT vanced na telefonie to wygodniej znaleźć filmik na telefonie i puścić go jednym przyciskiem na tv.
Z tego co zauważyłem, you tube ogranicza wyniki wyszukiwania dla aplikacji na tv (zarówno na webos i na andku)
Może się mylę, ale tak mi to wygląda.
@frutson: OLED trochę drogi jak na moje małe wymagania. A hdmi 2.1 nie wiem co mi daje. Wgl co niby miałbym podłączać do hdmi? Póki co nic nie planuje. A vrr to nie wiem o co chodzi.
@niegwynebleid: Żadnych napisów do filmów nie potrzebuje.
Co do LG i tego ograniczania. Znajomi ma LG właśnie. I tam da się włączyć dwie wyszukiwarki. Jedna gdzieś w aplikacji, druga prosto z pilota "lupka".
@Vadzior: nie udostępnianie ekranu tylko tak jakby pilota do yt z poziomu smartfona
gdy tv i smartfon są w tej samej sieci to wystarczy znaleźć film na swojej aplikacji yt (a dzięki yt vanced nie będzie reklam) i kliknąć ikonę połączenia z TV. Wtedy włącza się apka na tv z twoim wybranym filmikiem. Możesz sterować odtwarzaniem, robić kolejkę itepe. Fajna zabawa na imprezę. Siedzicie sobie przed tv, gadacie a przy okazji
@Vadzior: tez polecam webos
mój tv ma jeszcze starego webos 2.0, a mimo to nadal mam aplikacje yt, player, hbo itd jedynie spotify nie ma
w domu mam tez Sony, model z zeszłego roku, kosztował ponad 6k i działa wolniej niż mój 3-4 letni lg