Wpis z mikrobloga

@Luki0407: ja rzygam tylko tymi, które są totalnie z dupy i słuchając porad niektórych znawców to skład, który powinienem mieć już w październiku, dzięki ich radom miałbym w grudniu. ;)

A reszta... no cóż. Niestety algorytm YT jest na tyle gówniany, że wręcz wymusza powielanie treści i podpinanie się pod pracę innych.
  • Odpowiedz
@Luki0407: Większość "twórców" bazuje na metodach/poradach które już nie działają, albo działają bardzo słabo. Metoda kopiuj/wklej z zeszłego roku, ale niestety nie o to w tym chodzi - tak jak napisał @Koczi_92 dla nich ważne jest to żeby wyświetlenia na YT się zgadzały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: dlatego też dobrze, że powstają nowe. Wielu "starych" YTberów bazuje na starych metodach, które nie działają, a oni dla łatwizny powielają materiał. Mało kto rzuca nowymi pomysłami, a jeszcze mniej YTberów stara się uczyć graczy jak myśleć by nie stracić i woli im podrzucać gotowe metody, które przestają działać.

@wicked93: zgadza się, bo YTber tworząc sztuczny hype na kartę znacząco podbija jej cenę. W FIFIE20 było kilka kart, które
  • Odpowiedz
@Luki0407: zbyt mocno generalizujesz. Ja na przykład staram się trafić do wszystkich, ale:
1. nowym graczom trzeba wiele tłumaczyć, niektórzy wchodzą nie wiedząc nawet na czym FUT polega,
2. wielu starych graczy rozumie temat (tylko brak im doświadczenia) i wchodzi w takie materiały licząc na to, że poznają tajniki "jak zarobić 10 mln". A tu w zasadzie nie ma żadnych tajników... trzeba po prostu handlować. Farmić. I wjedzie taki, usłyszy coś
  • Odpowiedz
@Koczi_92: Bez sensu gadanie o składach i zawodnikach, nie znamy mety, nie musi być gra identyczna jak beta, po tygodniu będą jakieś wnioski kto jest dobry, później wjedzie patch i grę zmieni, i takie to życie fifacza
  • Odpowiedz
@Luki0407: a, no to z tym to się jak najbardziej zgadzam. Robienie składów bez znajomości gameplayu, jeszcze przed ogłoszeniem w ogóle statystyk jest słabe i to nagrywanie filmu byle cokolwiek nagrać. Ja wolałem sobie zrobić przerwę, żeby nie zaśmiecać YT gówno-materiałami.
  • Odpowiedz