Wpis z mikrobloga

o cie c--j Dominika z Arturem muszą wybrać 1 osobę która ma odpaść. Ale słuchajcie tego. Niezależnie kogo wybiorą to osoba która była z odpadającym w parze też robi wylot bo nie będzie miała do kogo podejść. Czyli krótko mówiąc mogą wyrzucić jedną z par. Generalnie widać że najbardziej się zastanawiali pomiędzy Bartkiem a Sonią, a że są oni ze sobą połączeni to bez różnicy kogo wybiorą to i tak oboje odpadną xd Zaskoczeniem może być jeszcze ewentualnie Magda o której też wspominali i wtedy Robert zostaje bez pary i się okaże że będzie wielki powrót do Sonii XD Ale tu zajebiście można zamieszać. Czekamy na Rajskie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#hotelparadise
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PablitoRPP: pomyliles. wybieraja jedna osoba ktora odpada od razu. I w zaleznosci czy wybiora K czy M to odpoweidnio bedzie wygladalo rajskie. W odcinku zastanawiaja sie nad bartkiem, madzia i sonia
  • Odpowiedz
@tempy123: no to wiem ze wybierają jedną osobę ale wybierając kogoś to osoba która była z nią w parze też odpadnie bo nie będzie miała do kogo podejść czyli teoretycznie mogą wybrać jaka para ma odpaść o to mi bardziej chodziło :p
  • Odpowiedz
@PablitoRPP: dobra, obejrzałam do końca jeśli to los ma decydować jakiś marynarz, czy wyliczanka to każdy może odpaść xd chociaż ja jestem za tym żeby odpadł Bartek Z sonia, jedno beczy i nawet z nikim nie próbuje bo nikt się nie podoba a drugie próbuje z wszystkimi i też nic nie wychodzi
  • Odpowiedz
@PablitoRPP: No właśnie nie takie obojętne, czy wyrzucą Bartka czy Sonię. Wyrzucając Bartka od razu, Artur zapewnia sobie bezpieczeństwo na rajskim, ale jeśli pierwsza poleci Sonia, to Dominika łatwo mogłaby Artura ograć. Z kolei jeśli zostanie Sonia, to pewnie będzie szukała pary z Krystianem i to w sumie też ciekawe, czy wybierze Hanię, czy Sonię. Bardzo jestem ciekawy kto postawi na swoim. Mam tylko nadzieję, że nie wyłonią osoby do
  • Odpowiedz
@edenmar: Sonia w życiu nie będzie szukała pary u Krystiana, tylko rozpłacze się że ona nie ma kogo wybrać bo nikt jej się nie podoba, Krystian też za nią nie będzie skoro ona nawet nie chce z nim gadać, a Hania jest otwarta na rozmowy. Z drugiej strony Dominika nie zostawi Artura choćby ten przysłowiowo pluł jej w twarz, sama mówiła, że jest taka że nawet jak facet jej dokłada
  • Odpowiedz