Wpis z mikrobloga

@jaboleq93: ładnie gościowi #!$%@?ło:D W Pogwizdowie Nowym mam działkę 9 ar i kupiłem za 12tys/ar przy czym mam na niej wszystkie media. Moim zdaniem okolica nawet lepsza niż zalesie a od 01.01.2021 też to będzie Rzeszów.
  • Odpowiedz
W Pogwizdowie Nowym


@dmde: a ja w Koziej Dupie dałem 9tys za ar, moim zdniem okolica nawet lepsza niż Pogwizdów Nowy i na szczęście nigdy to nie będzie Rzeszów (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@rraaddeekk: jakie to ma znaczenie? Nie o tym mowa. Mowa jest o absurdalnej cenie działki. Zresztą nie pierwszy raz to spotykam, ludzie krzyczą po 8k za łąki, realnie wsrte 2k. Oczywiście kupca nie znajdują.
  • Odpowiedz
@dmde porównujesz działkę w Koziej Wólce... przepraszam Pogwizdowej Wólce do działki w mieście i jeszcze piszesz "jakie to ma znaczenie?".
Serio nie wiesz?
  • Odpowiedz
Masz tu działkę na zalesiu za 20k, teraz głąbie lepiej?


@dmde: nie lepiej, bo porównujesz działkę gdzieś "w centrum" zalesia, z gęstą zabudową, do działki gdzieś totalnie na zadupu...
ale patrząć po twoich komentarzach to nie za bardzo i tak zrozumiesz ten argument, za mocno nagrzana kopułka
sprawdź sobie na mapie gdzie leży ta "działka za 20k" a gdzie
  • Odpowiedz
@Ligniperdus:

150/200 metrów od głównej drogi to zadupie? Działka sąsiadująca z nowym domem? Serio... Nawet mi cię nie żal.

btw. rzut kamieniem przez drogę i masz działki na Drabiniance po
  • Odpowiedz