Wpis z mikrobloga

Cześć Koledzy. Za 2 tygodnie zbliża się nowy sezon klanówek. Chciałbym Was zaprosić do klanu WARPL. Jesteśmy bardzo aktywni - 6/7 wg skali WG u Nas 7,5 tyś bitew rozegranych przez ostatni moment. Bazę mamy rozbudowaną na maxa, więcej więcej doświadczenia, węgla, stali czy tańsze naprawy macie w garści. W klanówkach gramy aż po 4tą Platynową Ligę. Klanówki gramy w 2 trybach: Fan i takim "E-Sportowym". Oczywiście mamy Discorda. Jest u Nas przeserdeczna i mega luźna atmosfera w klanie. Dla chętnych też drunk streamy na Discordzie. ( ͡ ͜ʖ ͡) Zapraszam
#wows
  • 9
@SkrajnieZdegustowany: No kiedyś grałem w jakimś klanie te klanówki ale jakiś stary frustrat je przeprowadzał co miał średni dmg na shimakaze jak moje dziecko na swoim koncie na umikaze. Darł się tam sfrustrowany całą bitwę i usiłował storpedować tymi swoimi wolnymi torpedami jakiś japoński okręt z hydrosondą. Już w World of Tanks mnie kiedyś te klanówki zraziły jak pan Józek emerytowany trep zawsze jeździł E-100 bez gaśnicy i go co klanówkę
@Triptiz: W tym sezonie klany mogą zatrudniać "najemników", także nie trzeba dołączać do klanu, żeby w nich grać. Chociaż otrzymuje się wtedy troszkę mniej bonusów bo nie wliczają się dodatki klanowe, a to parę procent wszystkiego więcej czyli stali, węgla kredytów itd. My gramy w systemie jesień-wiosna, a w wakacje zazwyczaj sobie robimy wolne :) chociaż jak są chętni to zawsze się dogadają i gramy. Godziny jak pisał @SkrajnieZdegustowany to 19-23