Wpis z mikrobloga

DZIEWCZYNY, czy wy serio macie gowno zamiast mozgu? jakies niesie, klaudie, igi i inne tępe dziury na sile chcialy pomoc marlence, NAIWNIE sadzac, ze ona jest tylko uposledzona, ale ani troche spaczona przez analnego zwyrodnialca. no kurde, jak glupim trzeba byc butem, jak naiwna idiotka, zeby takim ludziom jak analczyk czy marlenka dawac hajs? serio, ciezko jest znalezc glupsza jednostke, ktora w jeszcze mniej wyrafinowany sposob bedzie zebrac o hajs, tylko po to by go przesrac na glupoty.

DZIEWCZYNY, czy wy serio macie kupe miedzy uszami? wy jakies slepe jestescie, ultra glupie, czy faceci was bija a wy mowicie wszedzie, ze sa super? co z wami jest? przeciez marlenka od 3 lat NA WIZJI nie kiwa ani palcem by cos zrobic, ani razu nigdzie nie pracowala, jak miala kelnerowac to ja "glowa bolala", setki roznych detali po ktorych mozna bylo smialo wnioskowac, ze mamy przed soba leniwa, uposledzona intelektualnie, zaklamana i patologiczna amebe, a wy jej na sile pracy szukalysice?

KUR*&#*$&#* sa na swiecie setki osob ktore zasluguja na pomoc, ktore jej nie otrzymuja, sa ludzie poszkodowani przez zycie, firmy, prace, los, wojne, biede, choroby itp. a wy na sile chcecie ogarniac chate i robote #!$%@? idiotce ktora ma to wszystko w dupie i nie docenia tego nawet troszke?

czy wy jestescie glupsze od marlenki?

NIESIE KLAUDIE i inne idiotki - macie gowno zamiast mozgu.

#marlenka
#patostreamy
#rafatus
  • 8
@paniswiata: ja tez nie wiem co ta niesia miala we lbie organizujac brudlence zatrudnienie i zamieszkanie, przeciez to narazanie wlasnej reputacji i szacunku wzgledem bliskich sobie ludzi. zaufanie dziala w 2 strony, ja zadnemu dobremu znajomemu bym nie polecil osoby ktora najprawdopodobniej da dupy. i tego samego oczekuje od ludzi ktorym ufam.

rozumiem chec pomocy innym, pomaganie w wychodzeniu z trudnych sytuacji zyciowych, itp itd - ale nie oszukujmy sie, marlence