Wpis z mikrobloga

  • 160
@peetee Gargamel patrząc na to jak się zachowywał w stosunku do pewnej kobiety nie jest ekspertem w sprawach damsko-męskich, można powiedzieć że jest typowym kukoldem. O ile bystrego oka i trafnych spostrzeżeń nie można mu odebrać, tak w sprawach damsko-męskich jest słaby.
  • Odpowiedz
@peetee: Szarpanki to spoko kanał i mówię to jako ktoś bardzo daleki od przegrywa stulejmana. Ale to kanał satyryczny, należy oglądać jego filmy z dystansem. Nie brać wszystkiego co pierniczy na poważnie. W zasadzie to niczego na tym kanale nie brać na poważnie. Wstawia zresztą o tym info na początku każdego filmu.

Ale przegrywy to sobie właśnie z niego zrobiły swojego nowego GURU i jak rzecze GURU tak będą postępować. No
  • Odpowiedz
Ale przegrywy to sobie właśnie z niego zrobiły swojego nowego GURU i jak rzecze GURU tak będą postępować. No cóż, prędko kobiety ani znajomych sobie w ten sposób nie znajdą. Takich ludzi nikt nie lubi, są toksyczni dla wszystkich dookoła.


@Antorus: this
  • Odpowiedz
@DonTadeo: napisane fakty, ale koleś to piszący ma jakieś ostre zaburzenia rzeczywistości i nie widzi, że Kubuś jest cuckiem. Adi taki niezbyt mądry, szczególnie wrzucając te zdjęcia, no ale przynajmniej pokazał jakie są autorytety wykopowych freethinkerów XD
  • Odpowiedz
@peetee: gargamel jest inteligentniejszy od Szarpanki ale w kwestii relacji z kobietami i radzeniem w sobie w życiu jest przegrywem


@Leevvir: Nie jest. Gargamel zasłyną z #!$%@? truizmów i "śmiesznego" montażu. Jego filmiki są puste z jakichkolwiek przemyśleń. Od taki typowy kontent dla gimbusów którzy są trochę inteligentniejsi od kolegów.

  • Odpowiedz
Szarpanki to spoko kanał i mówię to jako ktoś bardzo daleki od przegrywa stulejmana. Ale to kanał satyryczny, należy oglądać jego filmy z dystansem.


@Antorus weź podlinkuj coś co da się obejrzeć będąc normalnym, ja próbowałem ze dwa ale nie byłem w stanie przebrnąć nawet mając na uwadze że to satyra, gość pieprzy ciągle to samo odmieniając "cuck" przez wszystkie przypadki
  • Odpowiedz
@peetee: to nie jest ten gość co spotykał się czy tam kupował drogie prezenty jakiejś ćpunce co dawała dupy za pieniądze? :> przecież jakby zrobił film o szarpankach to by to było jak lanie benzyny do ogniska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz