Wpis z mikrobloga

@peetee: Szarpanki to spoko kanał i mówię to jako ktoś bardzo daleki od przegrywa stulejmana. Ale to kanał satyryczny, należy oglądać jego filmy z dystansem. Nie brać wszystkiego co pierniczy na poważnie. W zasadzie to niczego na tym kanale nie brać na poważnie. Wstawia zresztą o tym info na początku każdego filmu.

Ale przegrywy to sobie właśnie z niego zrobiły swojego nowego GURU i jak rzecze GURU tak będą postępować. No
@DonTadeo: napisane fakty, ale koleś to piszący ma jakieś ostre zaburzenia rzeczywistości i nie widzi, że Kubuś jest cuckiem. Adi taki niezbyt mądry, szczególnie wrzucając te zdjęcia, no ale przynajmniej pokazał jakie są autorytety wykopowych freethinkerów XD
Szarpanki to spoko kanał i mówię to jako ktoś bardzo daleki od przegrywa stulejmana. Ale to kanał satyryczny, należy oglądać jego filmy z dystansem.


@Antorus weź podlinkuj coś co da się obejrzeć będąc normalnym, ja próbowałem ze dwa ale nie byłem w stanie przebrnąć nawet mając na uwadze że to satyra, gość pieprzy ciągle to samo odmieniając "cuck" przez wszystkie przypadki