Wpis z mikrobloga

@Policjant997: raczej mi chodzilo o caloksztalt tej wykopowej wojenki konsolowej, ten obrazek powinien byc z jakims nastolatkiem a nie facetem, facet idzie i kupuje, wkoncu sam na to zarobil :)

Tutaj mamy do czynienia ze spolecznoscia programistow15k, bo kogo nie zapytasz to zarabia minimum dyszke na miesiac, ale wszyscy wala gruche do gamepasa bo pare gierek bedzie za pol darmo xD
@Dante27: u mnie budżet domowy to trochę ponad 5k/msc więc zakup konsoli to nie jest takie chop sium co mogę sobie od tak robić co tydzień. Jasne nie ma problemu, że idę i kupuje bez ustalenia ale pewnie były foch drugiej połowy, że od tak #!$%@?łem 2.5k Jak czytam, że ktoś nie konsultuje takiej decyzji zakupowej z drugą połową to chyba zarabia faktycznie 15k i konsole może sobie kupować co trzeci
@Dante27: Oczywiście, że mamy swoje hajsy. Ja opłacam swoje abonamenty growe, kupuje gierki, ona fryzjer, ksiązki itd. Nie kłócimy się o każdą złotówkę. Jednak widząc ile plusów ma pierwszy komentarz dalej mnie utwierdza to, że jednak niektórzy to są samcami alfa bijącymi żone albo faktycznie #programista15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I mem miał być humorystyczny nikt nie #!$%@? takiego szajsu ale po komentarzach widać pękają żyłki bo
mnie żona tylko spytała jakiego będzie miała pada do XsX i czy bierzemy tego z AC Valhalla. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ryzy_Wuj: tez zazdroszcze :)

I mem miał być humorystyczny nikt nie #!$%@? takiego szajsu ale po komentarzach widać pękają żyłki bo pewnie sami #!$%@? taki szajs w poprzednich związkach xD


@Policjant997: albo wlasnie ta kobieta to mama ( ͡ ͜ʖ ͡
@Ryzy_Wuj: oj byczku tak +1 Moja z takich poważnych gier ograła prawie całe Pokemony z GBA na emulatorze na Androidzie :) Pomagałem jej ale będąc w pracy potrafiła wysłać mi screena że przykładowo zdobyłą kolejną odznakę w Gymie :)) Myślałem, że będzie dalej ogrywała coś na emulatorze ale potem przesiadła się na Cundy Crush Saga - prawie 2000 etapów zrobiła i przesiadła się na coś z gotowaniem i tam obecnie czeka