Wpis z mikrobloga

- rób głosowania na story na instagramie
- jest dużo głosów na nie i ze brzydka
- miej pretensje do swoich obserwatorów ze głosują nie tak jak chcesz i nie dają ci się dowartościować
- jesteś zwykła dziwka i będziesz jeszcze z tego powodu selekcjonować obserwatorów ¯_(ツ)_/¯

Cała wielka pani #kleboldswaifu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#danielmagical #zwiedzamyswiatprostytucjizkleboldswaifu
#patostreamy
Pobierz Herato - - rób głosowania na story na instagramie
- jest dużo głosów na nie i ze brzy...
źródło: comment_1601072222Yua7hsATykMxvu9lR9MV7m.jpg
  • 16
@Herato: Wiecie co jest chyba najgorsze w prowadzeniu mojego profilu? To, ze większość moich obserwatorów mnie nie lubi, wręcz N I E N A W I D Z I, a co za tym idzie, nie mogę nawet poznać średniej opinii o moich outfitach czy innych tematach, bo wszyscy hejterzy na złość zaznaczają opcję negatywną typu ,,nie", ,,fuj" itd. Jeśli mnie nie lubicie, to mnie odobserwujcie, nie potrzebuję 15 tysięcy obserwujących, z
@jotam_39: wykopki lubią się przyssać często do jednego tematu i poruszać go w koło wojtek tworząc co nowy kontent. Akat ja sam się na to złapałem bo codziennie odwiedzam tag #przemcel który nie wiem jakim cudem jeszcze żyje XD Tam chyba z 2 osoby z nim mają jakikolwiek kontakt i to w sumie oni udostępniają nowy kontent bo pszemo już dawno nic nie postuje i filtruje znajomych
@Amerykanski-Naukowiec: jakie kocopoły? Troll już dawno nic nie wrzuca, tylko ty i rzecznik produkujecie nowy kontent i na siłę ciągniecie tag. 312412 postów o tym że Przemo w skrócie to zjeb i cham (odkrycie roku) albo wspominanie tej samej akcji po raz setny. Znowu napisz "jak chce seksu ty też" to może się w końcu śmiesznie zrobi.
@Amerykanski-Naukowiec: no i oczywiście jak zawsze musisz spruć cipe o byle gówno zawsze gdy ktoś choć trochę nie liże ci dupy lub nie ma takiej samej opinii w kwestii trolla mała księżniczko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy ja powiedziałem że szanuje trolla w jakikolwiek sposób? Że neaguje to co o nim piszecie? Że powinniście się od niego #!$%@?ć? Nie, bo sam przeglądam tag - co #!$%@? napisałem