Wpis z mikrobloga

@Neapolitano: 99% przedsiębiorców ma w pompie kto z kim sypia- jest klient, płaci, nie awanturuje się - gitara. Tworzenie na siłę takich tworów jest bez sensu, noboco to znaczy? Że w knajpie która nie ma takiego oznaczenia kelner spuści gejowi #!$%@??
  • Odpowiedz
Właśnie tak i dlatego to ważne. Kelner czy też inny gość. I nawet nie #!$%@?, ale że nie będzie się na niego patrzyło jak na dziwadło.


@Ekspert_od_niczego: Jak ktoś wygląda jak dziwadło to jak inni się mają patrzeć? I to nie ma związku z orientacją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Miałem iść z dziewczyną, a nie wiem czy są przyjaźni dla osób H.E.T.E.R.O, jeszcze kelner mi napluje do zupy i będzie wieczór popsuty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Neapolitano: to jest chyba tak, że nie wyzywa za odmienność nas heteroseksualistów, więc dla osób o innych poglądach może to być cenna informacja tak myślę.
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego: Nie pisałem o orientacji tylko o wyglądzie. Jeśli ktoś wyglądem utożsamia się z dziwadłem jak niektóre literki z pod elpegie to nie ma co się obrażać.

@GoplanaLodz: Aha czyli para hetero może się obawiać kłopotów, bo ta restauracja nie jest przyjazna dla ludzi z poza LGBT + C
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Androo:

Nie pisałem o orientacji tylko o wyglądzie

A ja pisałem o orientacji, bo to o nią chodzi.

Jeśli ktoś wyglądem utożsamia się z dziwadłem jak niektóre literki z pod elpegie to nie ma co
  • Odpowiedz
Przecież to może być dla pary dwóch facetów ważne, czy mogą sobie iść na randkę do restauracji i im nikt nie napluje do talerza.


@GoplanaLodz: Pierwszy raz jesteś w mieście? Nikogo nie obchodzi czy ktoś przychodzi do restauracji/baru/pubu/knajpy we dwoje w jakim charakterze. Nikogo to nie obchodzi. W restauracji się spożywa lepsze lub gorsze dania i spędza czas ze znajomymi/rodziną a nie do zaglądaniu komukolwiek w życie intymne. Takie "naklejki"
  • Odpowiedz
Skąd tak jebnięty wniosek xD? Jak widzisz naklejkę "przyjazny dla niepełnosprawnych", to sądzisz że jak ktoś nim nie jest, to go pobiją? Czy homofobia zawsze połączona jest z debilizmem i wiarą w teorie spiskowe?


@Ekspert_od_niczego: Pieprzysz takie konfabulacje że aż szkoda komentować. Co ma piernik do wiatraka? Strefy "przyjazne dla niepełnosprawnych" są dostosowane do niepełnosprawności, ułatwiają przemieszczanie się, to czy strefy "przyjazne dla lpg" są dostosowane do niepełnosprawności umysłowej, czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Androo: Strefy przyjazne dla LGBT są dostosowane do osób LGBT. Kelnerzy są szkoleni i nie są uprzedzeni. Nie napluja gejom do zupy, a prymitywni, homofobiczni troglodyci jak ty, trzymają się od takich miejsc z daleka, bo naklejka z tęczą, więc nie ma ryzyka #!$%@?, głupich spojrzeń i wyzywania od niepełnosprawnych umysłowo.

to wprowadzają oburzenie reszty NORMALNEJ części społeczeństwa.

Normalna część społeczeństwa ma zupełnie gdzieś takie naklejki, podobnie jak naklejki dla
  • Odpowiedz