Wpis z mikrobloga

Mireczki spod tagu #wlochy , polecacie w Apulii (lotnisko w Bari najlepiej) wypożyczyć auto? Jeśli tak, to w jakiej wypożyczalni, żeby nie zeżarło za dużo depozytu? Biorę pod uwagę ubezpieczenie, ale nie chce się naciąć - pomożecie?

#wakacje
  • 4
  • Odpowiedz
@Kwasna_Ostryga Nie wiem czy mogę coś polecić, ale mam wylot do Bari w sobotę. Z uwagi na liczbę osób potrzebowałem większego auta i spora cześć tych lokalnych wypożyczalni nie ma 7-9 osobowych w ofercie. Siłą rzeczy wybierałem pomiędzy dużymi sieciówkami. Ostatecznie padło na Avis - cenowo wyszło najtaniej, do tego najwięcej informacji i możliwości rezerwacji, płatność zwykłą karta debetową. Pełne ubezpieczenie, zero udziału własnego, płatność na miejscu, możliwość darmowego anulowania na
  • Odpowiedz
@bartez_94 lecąc 3 października nie wypełniałem żadnych papierów, nikt o nic nie pytał. Teraz przed powrotem dostałem na maila formularze od Wizzair do wypełnienia, więc zobaczę czy ktoś je będzie zbierał.

Co do obostrzeń, generalnie do tej pory wygląda to tak jak u nas, w zamkniętych przestrzeniach maseczki, na otwartych przestrzeniach tak 50/50, ale policja i inne służby nie zwracaly uwagi jak ktoś nie nosił. Na plażach nikt maseczek nie nosi.
  • Odpowiedz