Wpis z mikrobloga

@LepiejWcaleNizPozno: Walkie talkie, sam mam Maxcom WT 350 i jest perfekcyjne. Ustawień masa, filtruje zakłócenia (ale nie musi), może przełączać kanały (ale nie musi), może nadawać w trybie ciągłym (ale nie musi) itp itd. Możesz podłączyć słuchawkę z mikrofonem, zasięg solidny, akumulatory jakie chcesz, ładowarka stacjonarna, uchwyt i przyciski - perfekcyjne
  • Odpowiedz
@LepiejWcaleNizPozno: Wygląda profesjonalnie już całkiem, choć te przyciski pewnie trzeba blokować za każdym razem. Zasięg identyczny jak w Maxcomie moim w mieście, tzn. w Poznaniu tak do 3km chyba. Ale na autostradach czy typowo na nartach "po jednej stronie góry" to potrafiło i powyżej 10km lekko. Świetna sprawa na wyjazdy, w trase itp
  • Odpowiedz
@Saeglopur: jest przycisk do blokowania. Ten zasięg w mieście pewnie nawet zależy od typu budynku. Zbrojenia w blokach itp. 10 km mi spokojnie starczy na trasie.
Teraz jeszcze jedną wadę znalazłem: brak DMR. Przed kupnem nie wiedziałem że coś takiego istnieje. Ale Twój Maxcom też nie ma tej funkcji... Odbiór
  • Odpowiedz
@LepiejWcaleNizPozno: Oj to nawet nie wgłębiałem się w to wszystko aż tak, to już jakieś naprawde profesjonalne konkretne rozwiązania - ja krótkofale kupiłem lata temu z myślą o wyjazdach narciarskich itp. a z czasem okazało się że to coś perfekcyjnego w trasy gdy jedzie się dwoma samochodami :D W czasach bez tak przystępnego roamingu jak teraz to to było całkiem perfekcyjne ale do dziś ma sens bo dosłownie tylko cyk wduszasz
  • Odpowiedz