Wpis z mikrobloga

Zarezerwowałem nocleg w hostelu w Katowicach na dwie noce dla dwóch osób przez popularny portal Hostel World z opcja rezerwacji na której nie ma zwrotu kaucji. W następny dzień pisze do mnie ktoś z recepcji tego hostelu, żebym odwołał rezerwacje bo oni już maja wszystko zarezerwowane. Tłumacze im, ze nie mogę tego zrobić bo za każdym razem gdy chce odwołać rezerwacje portal Hostel World informuje mnie, ze jeżeli ja odwołam to nie zostanie mi zwrócona żadna kaucja. Proszę jeszcze raz żeby to oni rozwiązali ten problem ponieważ to nie moja wina, ze oferują pokoje które są już zajęte. W odpowiedzi otrzymuje, ze to nie ich problem i muszę się kontaktować z portalem Hostel World. Kolejna wymiana e-mailami i odpowiedz ta sama. Nie ma tam opcji anulowania rezerwacji z winy hostelu. Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Nie wspominając w ogóle, ze osoba która się ze mna kontaktowała, nawet się nie przedstawiła. Treść e-meila wyglada jakby pisał do mnie ktoś smsa. #hostelworld #katowice #pomocy #kiciochpyta
  • 6
@jutlandczyk: bo to faktycznie nie ich problem, tak jak np booking, ta strona trzyma twoje pieniadze póki pobyt się nie skończy. po prostu napisz do nich przez formularz kontaktowy na ich stronie, tak trudno to zrobić?
@jutlandczyk Jak miałem podobny problem na booking.com zadzwoniłem do nich. Przejęli sprawę, ustalili z hotelem że mi wyrównają za inny najem. Ale sam nic nie anulowalem.