Wpis z mikrobloga

Ostatnio na tagu przewijał się temat perfumowanych żeli do mycia. @Minishcap polecał, a kilku innych Mirków potwierdzało, by sprawdzić tego gagatka. Akurat od dziś jest w Hebe na promocji 11.99 z normalnych 19.99. Delikatne leśno-herbaciane klimaty, ale zapach przyjemny i nie jest chemiczny. Poważniejsze testy dopiero będą, ale wydaje się, że dobra baza pod #perfumy
Seee - Ostatnio na tagu przewijał się temat perfumowanych żeli do mycia. @Minishcap p...

źródło: comment_1600957291zR8PSEsp8mtpDiIXtMetE9.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Seee: Fajnie, że kupiłem w zeszłym tygodniu za 20, xd. Zapach ciekawy, bo trochę herbaciano-grejpfrutowy, acz żeby to jakoś super nawilżało, to nie powiem, więc pod perfumy raczej średnio.
  • Odpowiedz
@the_fifth_horseman: Nie wiem nic. Pierwszy raz byłem w Hebe w ogóle :P Ale zamówiłem przez neta wczoraj w nocy, bez rejestracji, zapłaciłem Blikiem i dziś już były do odbioru. Zresztą pewnie jak się wejdzie z ulicy to też dostaniesz, bo są teraz jako 'produkty promowane', nawet przy kasach są nimi poobstawiane.
  • Odpowiedz
@Reevder: Jeszcze ekspertem nie jestem, dopiero świeżym nabywcą. Trzeba mirków posiadaczy pytać o coś więcej. Z pierwszych obserwacji wynika, że nie ma oczekiwać byś merdał po nim zapachowym ogonem. Pewnie pół godziny, w porywach do godziny czuć będzie przyjemnie nim od Ciebie z bliska i to tyle, ale o to chyba chodzi.
@Wygryw_z_wyboru: Dość mało się pieni, co jest chyba charakterystyczne dla naturalnych wyrobów, ale w zamian jest również dość
  • Odpowiedz