Wpis z mikrobloga

Wolność dla prawicowca: niskie i proste podatki, mało regulacji, wolność słowa, brak represji za poglądy
Wolność dla lewicowca: małżeństwa i adopcje gejowskie, wolna aborcja, zakaz "mowy nienawiści", niszczenie wrogów LGBT i BLM
#konfederacja #polityka #takaprawda
  • 36
  • Odpowiedz
btw odpowiem na pytanie lewaka "co podatki mają wspólnego z wolnością"? No bardzo dużo, bo niskie i (przede wszystkim) proste opłaty to podstawa wolności gospodarczej
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: nie usunę tylko dlatego, że się właśnie sam ośmieszyłeś xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
niskie podatki => masz więcej w portfelu => jesteś BOGATSZY
  • Odpowiedz
@NijuGMD: ale wszyscy będą tak samo bogaci? w sensie każdego będzie stać na powiedzmy wakacje raz w roku, czy wyjście do kina raz na miesiąc? Nie będzie tak jak w usa, gdzie będzie podział na bogatych i biednych?
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: w USA podatki nie są niskie. A oczywiście podział będzie, bo wolność i równość to antonimy. Albo będą bogaci i biedni, albo będą sami biedni.
  • Odpowiedz
@Thael32:

queer.pl

właśnie się ośmieszyłeś xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

a jeśli dla ciebie zakaz finansowania organizacji LGBT z zagranicy i ewentualnie marszów równości to ogromne zagrożenie dla wolności, to
  • Odpowiedz
@NijuGMD:

wolność słowa, brak represji za poglądy

zakaz [...] marszów równości

Wybierz jedno, bo to po prostu jest sprzeczne. Odniesiesz się do słów Brauna, czy je wygodnie przemilczysz?
  • Odpowiedz
@Thael32: gdzie tu widzisz sprzeczność? Marsz to nie słowa, a nie prezentuje on "poglądów", no chyba że przyznasz że LGBT to ideologia - wtedy to może.

A słowa Brauna nie są programem Konfederacji, ani nie były wypowiadane na poważnie - wiem to od źródła, sam go o to zapytałem.
  • Odpowiedz
@NijuGMD: co mi z tej wolności gospodarczej, jak będę biedakiem i nie będzie mnie na nic stać?


@DizzyEgg: wystarczy wtedy pójść do pracy, a nie siedzieć z założonymi rękoma na skłocie.
  • Odpowiedz