Wpis z mikrobloga

Uwaga, bardzo subiektywna i ani trochę miarodajna opinia.

Moje top 3/top 10 gier z tej generacji:
1. Bloodborne
2/3. Persona 5 i Dark Souls 3. Nie umiem wybrać, która na którym miejscu.
4-10. Tutaj też bez konkretnych miejsc, ale na pewno wpisałbym takie tytuły jak GOW, HZD, Death Stranding, Wiedźmin 3, Uncharted 4 razem z dodatkiem czy tam drugą częścią, może remaster Crasha, może nawet Detroit, może nawet Ratchet. Pierwsza 5 na pewno, reszty nie wiem, pewnie sporo bym znalazł gier, które bym tam rozważył. Co łączy większość z tych gier to zapewne każdy widzi.
I gdyby zapytać posiadaczy PSa o ich top 10 to myślę, że takie tytuły jak GOW, HZD, Bloodborne czy HZD pojawiałyby się tam często. Ludzie się dziwią, że czemu ktoś wybiera konsolę dla kilku gier (co jest bzdurą bo tych tytułów jest zdecydowanie więcej), ale to nie jest tak, że to są jakieś przypadkowe gry, dla wielu to będą jedne z najlepszych tytułów z ostatnich lat. A nie grałem jeszcze w takie rzeczy jak Ghost of Thushima, TLOU2 czy FF7 Remake. Ale tak, już biegnę kupić Xboxa jak ostatnio pół wykopu z tagu ps4 z tego co widać po wpisach, bo gamepass i Bethesda ¯\_(ツ)_/¯ Oczywiście nie biegnę też kupić PS5, zapewne poczekam co wyjdzie i jakie będą dalsze zapowiedzi i wtedy będę podejmował decyzję.
#ps4
  • 2
Ale tak, już biegnę kupić Xboxa jak ostatnio pół wykopu z tagu ps4 z tego co widać po wpisach, bo gamepass i Bethesda ¯_(ツ)_/¯


@Cinkito: i zupelnie przypadkiem w 99% to sa osoby, ktore na tagu napisaly po raz pierwszy xD

Co do exow, ja dlatego wybralem PS porzucajac pcmasterrace, bo brakowalo mi gier z fajnym singleplayerem, swietna fabula, ciekawym swiatem itd. Xbox tu nie zaoferowal mi nic, PS zaoferowalo klikadziesiat