Wpis z mikrobloga

@SAVIO_multimedia: Wysłałem mailem w niedzielę pytania dotyczące TV Boxów, bo nie mogę się zdecydować na konkretny model i dotąd nikt się nie odezwał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Może tutaj ktoś pomoże? Wybieram między Premium, Gold, a Platinum.
1. Czym różnią się właściwie modele Gold i Premium, oprócz wersji Androida?
2. Jakie w końcu są wspierane sposoby przesyłania obrazu z innych urządzeń? Zamiast Chromecast jest Miracast? We wszystkich modelach? To się przesyła tym pstryczkiem "Przesyłaj obraz", który mam w smartfonie na Androidzie w zsuwanym menu? Mam Windows 7, więc nie mogę zainstalować Miracast na laptopie (sprawdzałem - niekompatybilna jest też karta sieciowa).
3. Czym różnią się bezprzewodowe klawiatury KW-01, -02 i -03 oprócz podświetlenia, bo różnica w cenie jest dość widoczna?
4. Które modele mogę obsługiwać bezprzewodową myszką na Bluetooth?
5. Posiadam bardzo fajną wieżę audio z dobrymi głośnikami i wejściem AUX (2x RCA) - czy posiadając odpowiedni kabel można wyprowadzić dźwięk z Boxa do wieży?
6. Czy na każdym modelu jest Wp Pilot / inna telewizja internetowa? Oficjalne wsparcie Netflix?
#savio
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bukimi: Cześć na jakiego maila wysyłałeś ? KW różnią się tylko podświetleniem, jeżeli masz dongla to wszystkie obsługują myszki, masz wyjście spdif do audio. Boxy nie mają certyfikatu Netflixa - gdyby miały byłyby znacznie droższe porównanie do Xiaomi czy Shielda masz np. na www.kodiwpigulce.pl - Corlec robi je bodajże do 1080p, ale to musisz pytać @kodiwpigulce_pl

https://kodiwpigulce.pl/recenzja-savio-smart-tv-box-platinum-tb-p02/
https://kodiwpigulce.pl/recenzja-savio-smart-tv-box-gold-tb-g01/ - jeszcze ze starym pilotem i androidem
SAVIOmultimedia - @bukimi: Cześć na jakiego maila wysyłałeś ? KW różnią się tylko pod...

źródło: comment_16008887024Ua87OuKoMH0KMwKY3CCeM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia: Wysyłałem na kontakt@savio.net.pl, bo niestety formularz kontaktowy wyrzucał komunikat o błędzie.
A co z Chromecast/Miracast/itp (pytanie 2)? Odpowiedzi nie ma też w podlinkowanej recenzji.

Żeby podłączyć SPDIF do RCA potrzebuję konwerter. Znalazłem jeden model z takim zastrzeżeniem: "Konwerter jest konwerterem PCM, więc ustaw w źródle format sygnału SPDIF na PCM." - odpada, czy można podłączyć do boxów Savio?
Z góry dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz