Wpis z mikrobloga

#domza150tysiecy #lukaszbudowlaniec
No patrzcie jak "SamBudujeDomBezKredytu" pomalował dysperbitem natryskowo to teraz Megalodon będzie u siebie malować ale on już rok temu mówił żeby tak malować ale ostatnie 4 domy pędzlem bo Kawa inaczej nie umie. Coś mi się wydaje, że on tag czyta bo często niemal cytuje to co tu piszecie;P Chyba, że to samo jest w komentarzach z shadowbanem które przygląda.

Dziś działka ma już 1,5ha za tydzień się rozrośnie pewnie do 3ha:P
  • 15
@virusriddle: to gruntowanie natryskowe to jeszcze widziałem u jakiejś pary co też sama buduje dom, niby fajnie to wygląda ale strasznie się pyli jak to przy malowaniu natryskiem, gra nie warta roboty jak dla mnie ale co kto lubi, pędzlem znacznie szybciej się zagruntuje ale ważne, że Bajerant pokaże swojej widowni jaki cudowny sposób wynalazł na gruntowanie - COŚ NOWEGO I POTĘŻNEGO na kanale!
@Darknight90-: nie no 6 się wciśnie;-) Z latarniami, kamerami, drogami i chodnikami tylko wszystko w stanie SSO xD

@astri: nie no gościu za bardzo się nie upierdzielił przy tym a chyba 200m domu robił, najpewniej dużo zależy czy wiatr mocny czy nie. IMHO gra warta świeczki ale czuję że nic z tego nie będzie;p
@virusriddle: toz tu jest na Wykopie kilku lizodupow bajeranta, jeden nawet się udzielał ze mamy ból dupy ze się powodzi dla jego. Pewnie sam nu zadzwonił i powiedzial ze na wykopie dupe mu obrabiamy. Znajac życie na bank przegląda to co tu piszemy
@astri dla odmiany kawa pracownik 10-lecia chodzi zawsze w #!$%@? żywi się tigerem i ostatnio kodeina. Nie wiem czy on dożyje stawiania tego osiedla w jakim trybie...

@Darknight90- a gdzie mam wylać żale jak nie tu? Pod filmem się nie da :-P 300k zależy gdzie jakby tak pod Warszawą to owszem ale tam jeszcze ciekawe co to za lokalizacja. Droga jak będzie taka jak tu to też ja dziękuję 1 pas i
@Darknight90- a z cenami się nie orientuje. Tak samo jak z tym czy jak szarak kupi taka działkę 1200m z odrolniona częścią na dom i drogę to będzie miał problem postawić garaż czy nie. W Polsce coś czuję że może być problem