Wpis z mikrobloga

@lukasztoja: na topcashback UK (z którego korzystam) mają możliwość złożenia reklamacji dla banggood i akurat w tym sklepie została dla mnie zaakceptowana. Problem jest z Aliexpress, gdzie można złożyć reklamację, ale to chyba sztuczna funkcja.
@lukasztoja @karoleeek: Topcashback dla Banggood to od jakiegoś czasu zły wybór. Kilka osób zostało już przez nich oszukanych, w tym ja na sporą sumkę. Nagle przestali naliczać twierdząc, że nic nie widzą w systemie. Nie polecam, pachnie scamem.
Przeniosłem się na Quidco, obecnie dla BG na koncie premium 11% cashback.
@karoleeek: zrobiłem rozpoznanie, mają dobrą opinię w ostatnich latach i naliczenia zaraz po zakupie z możliwością roszczenia. Jak na razie wszystko ok, mam nadzieję że nie wydymają.
TC to zwykli oszuści i piszę to z przykrością, bo przez rok było dosyć poprawnie, kradli ale tylko pojedyncze sztuki i dosyć rzadko. Więc wygląda na to, że wszystko zmieniło się o 180 stopni.
@kemp666: nie rozumieliśmy się w takim razie - wersja amerykańska (.com) faktycznie nie nalicza niczego i od dwóch lat z nich nie korzystam bo nie ma również możliwości reklamacji. Wersja brytyjska (.co.uk) ma wyższe stawki, plus member w moim przypadku bardzo się opłaca, i to jej dotyczy mój wpis.
@JK91 właśnie nic źle nie zrobiłem, po prostu nie wypłacają cashbacku jak zakup był z czerwonym kuponem, zmiana nastawienia Aliexpress do cashbacku

z resztą na Goodie jest podobna historia, mnóstwo postów, że nie nalicza cashbacku z Aliexpress

lepiej obecnie przy zakupie nie nastawiać się na cashback od skośnych
@Jacobi: dziwna sprawa ale dzięki, przyjrzę się temu. U mnie wszystkie bb 20$ zaliczyło, 28/48€ to samo, refy powbijane, wczoraj akceptowałem 80 i 160 i dziś nabiło wiec się dziwie.

Ewentualnie będę spamował do Joe, może coś to da.