Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam.

Nasza mała agencyjka reklamowa posiada ploter tnący do wycinania naklejek.
Kupiliśmy ploter z oprogramowaniem EasySign. Nikt nam nie powiedział, że licencja na ten program jest TYLKO na jeden komputer. (tylko raz go można zainstalować)
Zainstalowaliśmy go na starym wtedy systemie - XP.
Zrobiliśmy upgrade do windows 8 i już program nie działał. Ok, była zmiana tego programu na abonament i płaciliśmy #!$%@? 90 euro rocznie za możliwość importu plików wektorowych z pliku .ai i mogliśmy wycinać po obrysie.
Pliki i tak przygotowujemy w corel draw lub illustratorze, więc jakieś 'projektowanie' w tym easysign jest nam niepotrzebne.

Teraz #!$%@?ńce zmienili abonamenty i nie ma już opcji importu plików .ai za 90 euro.
Musimy wydać teraz 350 euro za pakiet 'lepszy' (°°

Walczę z tymi downami na czatach i w e-mailach od kilku dni, ale tak ciężko się dogadać, że jakbym z upośledzonymi ludźmi pisał.Nie ma triala w wersji Starter, nie oddają pieniędzy za wersję starter, chyba, że przy kupnie wersji Normal i dopłacę różnicę.

No to jest skandalicznie drogo i teraz stoimy z i tak małą produkcją.

Czy ktoś z was używa tego programu w NOWYM abonamencie za 90 euro? Jest opcja importu plików wektorowych?

Mamy ploter Mutoh Kona 1400 - czy ktoś używa jakiegoś innego programu do nacinania naklejek?

Może zwrócić się do Mutoha, czy mogliby odnowić wersję wieczystą z tego jednorazowego pudełka sprzed lat, bo ogólnie to program powinien móc działać z maszyną :/

Znacie może Mirasów lub fora/tagi, gdzie mogliby mi doradzić?

#pracbaza #reklama #drukania #ploter #naklejki #praca #druk
smallboobslover - Ja #!$%@?ę, trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam.

Nasza mała agency...

źródło: comment_1600868570HYkPAolDCj71FJJ16Xgjcx.jpg

Pobierz
  • 4
@zuchtomek: może było, tylko nie my kupiliśmy i instalowaliśmy sprzęt i programy, tylko firma od ploterów.Plotery i oprogramowanie do maszyn jest bardzo specyficzne.
@Eternal_Hunter zmieniły się wersje, no ale teraz to przegięcie. Poprzednia licencja wygasła nam teraz we wrześniu i dupa jest.
Nie możemy 1500 zł wydać rocznie, bo to całe g będziemy zarabiać. już 400 zł rocznie było grubą przesadą za używanie może 1% programu tylko import i cięcie.

Może