Wpis z mikrobloga

@misioneos: myślałem żeby się wybrać w następnym roku na ten kierunek ale mam problem ze jestem po rozszerzonej matmie a fizykę miałem tylko w pierwszych klasach średniej szkoły. Nie wiem czy jest sens pakować się na głęboką wodę
@Ziomalwest09: nic nie uczyłem się z fizyki przez całe liceum, stosunkowo #!$%@?łem maturę z niej, matmą nadrabiałem, tera zaczynam piąty semestr, a jedyny warunek, który miałem to ten z programowania w C na kartce na pierwszym semie xD, tym co wykasza ludzi na studiach technicznych to w większości matma, podejście do fizyki jest całkiem betonowe
@Ziomalwest09: labki są całkiem spoko, generalnie moim zdaniem takie studia w postaci zaocznej mijają się z celem, mimo ogólnego narzekania na polskie szkolnictwo wyższe to u mnie nie jest tak źle, jest takie coś jak elastyczny system studiowania i sam ustalasz jakie i kiedy dane przedmioty zaliczasz, musisz wypełnić pulę z danej klasy przedmiotów i tyle, a jak miałbyś studiować zaocznie to zakładam że umiesz już programować i od razu byś