Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#fpl

Czy uważacie, że warto mieć w tym sezonie 15 dobrych graczy? Chodzi o Covid. Teraz mam trzech obrońców 4.0 także Mitchell w podstawowym ale za to mam genialną pomoc Son, Salah, KdB i Hamez. Jednak braki na ławce. Myślę żeby zmienić mojego premium strikera Timo na DCL i rozdysponować te 2.4m na pozostałych, najtańszych graczy aby mieć ławkę, ale czy warto?
  • 8
@dnasstorm:
Imo nie ma co przesadzać, 100 milionów to mało pieniędzy i nie można sobie pozwolić na kilku bardzo dobrych zawodników, a tu jeszcze osłabiać zespół. Na ławce wystarczy trzymać jakichś tanich graczy co grają po prostu, żeby ze 2 punkty chociaż wpadły, ewentualnie jakiegoś w zapasie jednego troszkę lepszego z większym potencjałem punktowym w razie kartek/covidu ale też tańszego typu Podence 5.5 miliona. Tym bardziej, że obrońcy stosunkowo łatwo nabijają
@dnasstorm: ja w tym roku stawiam na mocną pomoc - de Bruyne, Bruno, Salah, która powinna być zaangażowana w dużą liczbę goli w całym sezonie, przy jednoczesnym postawieniu na tańszych napastników, obecnie u mnie Bamford, Jimenez i DCL. Jeżeli chodzi o obronę to starałem się mieć zawodników, którzy będą grać, nie lubię mieć ławki, która jest niegrająca. Obecnie kupiłbym Klicha bo Leeds gra ofensywnie, ale wzrosła za niego cena i będę