Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
Z tego co widzę to w dużych miastach można coś znaleźć w przedziale 800-1000 ojro/msc, ale często nieumeblowane.
@Lavson ogłoszenia możesz traktować jak coś w stylu "oczekiwania vs rzeczywistość". Za kawalerkę na #!$%@? na końcu Limburgii ludzie płacą po 1000e a do tego przygotuj milion kaucji, stały kontrakt i odcinki wypłat pochodzące sprzed naszej ery. I to przechodząc casting. Ale mimo wszystko powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@dronte @etherway Qrła czyli co, potencjalnie mając umowę o pracę w Holandii jako specjalista powiedzmy 4k brutto/msc, ale będąc imigrantem z Polski w castingu i tak będę na końcu kolejki?

a do tego przygotuj milion kaucji, stały kontrakt

w ogłoszeniach widziałem najczęściej ok 1 opłata miesięczna za kaucję, a ogłoszenia wiszą od miesiąca...
@Lavson jeszcze kiedy ja wynajmowałem (5 lat temu) to wystarczyła umowa o pracę, dochód czterokrotnie wyższy od czynszu i borg dwa czynsze. Płaciłem w Gouda 870 euro za +/- 100m2 mieszkanie. Widzę że ta firma ma kilka dostępnych na wynajem za 930 - 970 euro. Jak chcesz to dam namiar
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lavson: nie słuchaj #!$%@? polaczkow o jakiś castingac, przygotuj się na minimum 1.2k na apartament studio z 800 euro, depozyt jeden czynsz przeważnie