Wpis z mikrobloga

Siema Mirki!
Potrzebuję pilnie opony bo moje już są do dupy i jedna przebita - wtedy zobaczyłem stan reszty i nie opłaca się robić, wymiana. Niestety z kasą słabo w tym momencie. Mam do kupienia takie opony (nie zjechanie, bieżnik prawie nówka) zimowe, marki Falken Eurowinter. Niestety rocznik 2011 ale cena 300 zł, brać czy nie?
Pytam bo ja słaby w te klocki, z góry dzięki za rady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Keiro - Siema Mirki!
Potrzebuję pilnie opony bo moje już są do dupy i jedna przebita...
źródło: comment_1600793124gbjH6OLcUuyTCjRjnQDnhl.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Keiro: lepiej dołóż troche i kup nowe budżetowe debica albo goodride. Jesli masz naprawde cienko z kasą to poszukaj uzywanych ale jakiejs konkretniejszej firmy i mlodszych. Niewiem czy nawet nalewki nie bylyby lepsze niz to co wrzuciles...
Jak nie mieszkasz na wsi w gorach to pomysl jeszcze o wielosezonowych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Keiro: po 9 latach zimówki są tak już twarde że zasadzie możesz używać tylko jako letnie do zajechania. Cena 300 to razem z felgami alu chyba?
No i tutaj właśnie budzi się druga kwestia, faktycznie mógłbym wydysponować jakieś 600-700zł max na oponki, i odzywa się kwestia czy lepiej wziąć z niższej półki chinole ale nowe, czy używane ale lepszej marki. Najchętniej to założyłbym wielosezonowe lepszej marki, ale no ten budżet na to nie pozwoli. Jeżdżę po małym mieście, miesięczny przebieg to może 300-400 km, najdłuższe trasy jakie robie to może 50 km dziennie... Te są "propozycją" bo znajoma
@WarszawskiSloik: Nie dostałem powiadomienia że ktoś pisał :( 205/55/16 wydaje mi się, że nic wymyślnego ;D Znalazłem na allegro nówki ale albo goodride z-401 albo kama 365, w budżecie to się mieści z nówek ale czy to ma sens, czy nie będą do bani? ;/