Wpis z mikrobloga

Murki pomocy mi trzeba. Szukam tylnych lewych drzwi do Volkswagena Polo 3 z 2001r. w kolorze LC6M(to taki zielonkawy) metalik. Szukam pół godziny po necie i jedyne co znalazłem to we włoszech za 6 stów na ibeju ¯\_(ツ)_/¯. Znacie jakiś #szrot gdzie mają takie egzotyczne części do VW? Ewentualnie to czy jakbym kupił np. niebieskie czy białe, do tego puszkę lakieru na allegro i pomalował to będzie się jakoś znacznie różnić kolorystycznie od reszty karoserii? Fajnie by też było jakby szrot prowadził sprzedaż wysyłkową, ale jak będzie w okolicach #radom to będzie możliwy odbiór osobisty.
#czescisamochodowe #samochody #zlom #mechanikasamochodowa
  • 16
puszkę lakieru na allegro i pomalował to będzie się jakoś znacznie różnić kolorystycznie od reszty karoserii?


@drim: xD

Tak, będzie. Trzeba by dać do lakiernika żeby zrobił pod kolor, ale nie wiem czy to warty interes w takim aucie
@Atreyu: @vargemp: czyli nici z malowania ( ͡° ʖ̯ ͡°). Kurde szkoda bo trafiłem na jakieś czarne i chciałem przycebulić. Tych zielonych to są 3 na całą europę, we Francji i Włoszech za jakieś kwoty rzędu 500zł
@badziebadla: właśnie nie, autko warte z 2-3k i do niego drzwi za 500-600zł, no jednak nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Menefe: tak chyba zrobie, dużo by ułatwiło prowadzenie jakiegoś katalogu online w tych szrotach
@delirium_memes: kwota taka sama jak kupienie z Francjii ( ͡° ʖ̯ ͡°)