Wpis z mikrobloga

każdy facet jest traktowany jak g---o i szacunek dopiero zdobywa.


@JimNH777: Chyba w jakiś urojeniach przegrywoidalnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ładni faceci z charakterem który pozwala to wykorzystać mają najczęściej równie łatwo co ładne dziewczyny z charakterem.

Jak łatwą szmatę, co dała parę godzin od poznania już tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A facet co idzie poruchać po paru godzinach też jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dziw się, że Chad nie ma do ciebie szacunku


@losowynick13: a czemu ma się nie dziwić? Czy pójście z kimś do łóżka oznacza, że można taką osobę traktować jak g---o? Skoro ona okazała szacunek jemu to ma prawo oczekiwać tego samego.

@Patrycja89: Nie wiem o co zamieszanie, bo dorobiłaś sobie historię, a to przecież ten koleżka z SMSa ją nazwał k---ą xD
  • Odpowiedz
: a czemu ma się nie dziwić? Czy pójście z kimś do łóżka oznacza, że można taką osobę traktować jak g---o? Skoro ona okazała szacunek jemu to ma prawo oczekiwać tego samego.


@Patrycja89: Ja tam nie mam zbyt dużego szacunku ani do niej, ani do niego.
Typ chciał sobie poruczać i sobie poruczał, a ona pewnie od samego początku dla niego była gównem. Dziwnie tak oczekując od kogoś szacunku, gdzie
  • Odpowiedz
A jeszcze zabawniejsze jest to jak kobiety uważają, że należy im się szacunek za sam fakt istnienia :D To tylko jak pokazuje odrealnienie różowych - każdy facet jest traktowany jak g---o i szacunek dopiero zdobywa.


@JimNH777: Każdemu człowiekowi należy się szacunek. Płeć tu nie ma żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
@pierogu: Racjonalizuj sobie jak chcesz. Albo mylisz przegrywa z toksykiem. Sam uważam się za przegrywa, a mam mnóstwo ludzi którzy mnie bardzo lubią, m.in. dlatego, że staram się szanować ludzi. Atrakcyjni niestety mają ten problem, że mają od małego łatwiej w wielu kwestiach i buta nie powoduje, że coś tracą. Potem w dorosłym życiu powielają ten schemat.
  • Odpowiedz
@Patrycja89:

a czemu ma się nie dziwić? Czy pójście z kimś do łóżka oznacza, że można taką osobę traktować jak g---o? Skoro ona okazała szacunek jemu to ma prawo oczekiwać tego samego.


Może dlatego, że każdy jako tako myślący człowiek wie, że dla Hiszpanów, Włochów itd. pukanie zakompleksionych lasek z Europy wschodniej to zabawa porównywalna do rzucania psu kijka.
  • Odpowiedz
@Cauchemar7:

nie okazała szacunku sobie


Czy traktowanie seksu jako coś naturalnego i równego w kontekście płci jest brakiem szacunku do siebie? W sensie według ciebie najlepiej robić to po ślubie? Albo w ogóle?
  • Odpowiedz
@Wobbuffet XDDD naturalne, drogi kolego dla gatunku homo sapiens to jest kiedy kobieta chce seksu z mężczyzną oferującym jej jego oddanie. W czasach prehistorycznych, zanim jakiekolwiek kultury czy koncepcje ślubów (będących sztucznym tworem) się pojawiły, a ludzi żyli ze zbieractwa i łowiectwa, kobiety uprawiały s--s z mężczyznami którzy gwarantowali im, że się nimi zaopiekują w trakcie ciąży (kiedy kobieta jest niesamodzielna) i zaopiekują się ich dziećmi. To jest coś naturalnego.
  • Odpowiedz
@Wobbuffet Także tak, naturalne dla kobiet jest chcieć seksu z osobnikiem oferującym jej długoterminową relację, opiekę i zaangażowanie, więc bez wątpienia z tych 2 alternatyw to r----ć się po ślubie jest naturalniejsze niż r----ć się z randomem na wakacjach. A jak pytasz kiedy według mnie najlepiej to robić, to odpowiem ci "wtedy co ja, czyli nigdy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz