Wpis z mikrobloga

Dziś grubo! Chętnie się dowiem jak czują się osoby homoseksualne które to czytają i popierają LGBTQ+ . 1418 polubień 307 retweetów więc argument, że to jakiś anon raczej nie wchodzi w grę. Co najwyżej może to być fake. tłumaczenie:
"Jeśli skupiasz całą swoją "gejowość" na kochaniu tylko jednego rodzaju narządów płciowych, a całą nie nawieść na drugim rodzaju, musisz to z siebie wyciągnąć. Jeżeli określasz swój pociąg do innych ludzi tylko na podstawie tego co mają w spodniach utrwalasz tylko zły sposób myślenia zakorzeniony w białej supremacji."
Z tego co wiem to osoby homoseksualne brzydzi heteroseksualny sex i odwrotnie :) Więc to jest chyba znęcanie się psychiczne nad osobami homoseksualnymi wmawianie im, że są "nienormalne" i "niemoralne" + "złe"

Zachęcam do obserwowania tagu #dropthet :)

#bekazlewactwa #4konserwy #lgbt #teczowepaski #dropthet
źródło: comment_1600783218my1qaAd1t7FwXoeGTV02D7.jpg
  • 14
@SigmundFreud: Interesuje bo okazało się to co myślałem, że ta homoseksualna część to spoko ludzie - A całe LGBTQ+ się składa w większości z aktywistów i QT+ teraz czyli ludzi którzy chcą się wyróżnić, no i nikt tego nie robi, a ja lubię ludzi i nienawidzę dzbańskiego LGBTQ+ czyli sytuacja win win :)

@artpop: Głupi wpis to był by przy kilku kilkudziesięciu polubieniach :) a nie przy półtora tysiącu polubień.
1418 polubień 307 retweetów więc argument, że to jakiś anon raczej nie wchodzi w grę.


@rifraw: Twitter ma około 330 milionów użytkowników. 1418 polubień i 307 retweetow to w sumie nic. Piękny cherry picking.

Chętnie się dowiem jak czują się osoby homoseksualne które to czytają i popierają LGBTQ+ .


Gdybym miałbym przejmować się każdą idiotyczną wypowiedzią na Twitterze, to nie miałbym czasu na nic innego ¯\_(ツ)_/¯
@rifraw:
Mam się niby przejąć jakimś jednym głupim tweetem? Mirku, ja się wychowałem w kraju, gdzie wmawiano mi, że jestem zboczeńcem, który powinien się leczyć, grzesznikiem, który powinien żyć w celibacie, zrównywano z pedofilami. Byłem już wyzywany na ulicy i dostawałem uprzejme oferty #!$%@? za bycie pedałem. Były też dużo gorsze rzeczy, ale wolę zapomnieć. To wszystko nawet nie licząc lat rządów *** i pamiętając fakt, że nie miałem tęczowej flagi
@Ravenek: Dzieki za komentarz :) Co do Polski to cię rozumiem, żeby dostać wpierdziel za wygląd, albo nieodpowiednie spojrzenie to norma. Trzeba było mieć szybkie buty i dobre nogi, chociaż pewnie w niektórych sytuacjach było Ci ciężej. Ale takie dzieciństwo miało o tyle dobry skutek, że skóra na człowieku twardniała i ciężej było już go później zranić. Dla tego ja np. nie poddaje się dzbanom z neuropy ich przytykom.( ͡°
@rifraw: Wiesz, mam spory problem, żeby traktować Cię poważnie jako sygnalistę w Polskich warunkach.

Co do Polski to cię rozumiem, żeby dostać wpierdziel za wygląd, albo nieodpowiednie spojrzenie to norma. Trzeba było mieć szybkie buty i dobre nogi, chociaż pewnie w niektórych sytuacjach było Ci ciężej.


i poważnie myślisz, że to co piszesz mnie ruszy? Naprawdę, żebym tylko miał "problemy" w stylu tego twitta, że ktoś chce ze mną uprawiać segz,
@Ravenek: Ale to nie ma ruszyć ciebie :). Pomyśl sobie raczej, że moje wpisy to takie wkładanie listu do butelki, spacer nad morze i jeb wrzucam je do morza. No i może ktoś jakąś znajdzie :)

Masz racje, że w Polsce jest takich ludzi mało , których by to mogło zainteresować, a na wykopie jeszcze mniej, ale to ciekawy sposób, żeby poznać nowe osoby albo wpaść na nowe pomysły a na
@Ravenek: K***a jak ja Ci dziękuję za te kilka zdań wysłanych temu "geniuszowi".

@rifraw: I tak kuźma wygląda to z perspektywy gejów, którzy nie są aktywistami. Mają się kuźma zgodzić na antynaukowy, prawacki bełkot kierowany wobec nich, na brak praw, na wyklinanie od najgorszych za samo istnienie, na znacznie wyższe ryzyko #!$%@?, bo kochają nie tego, kogo mu karzą, dlatego że kuźma na drugim końcu świata jakiś promil aktywistów LGBT