Wpis z mikrobloga

@Zuchwaly_Pstronk: no, póki nie przestałem jeździć rowerem aby nie być utożsamianym z pedalarzami to do centrum jeździłem sobie rowerem, spod domu do Rynku wychodził kwadrans, wszystko drogą rowerową albo kontrapasem w centrum, szybciej niż tramwajem licząc dojście na przystanek.
@obszarnik: Jeśli nie łamiesz przepisów i jesteś kulturalny na drodze, to sam przed sobą nie powinieneś utożsamiać się z pedalarzami Mireczku :) W tej nierównej walce na przypinanie łatek do kierowców, rowerzystów i pieszych jedyne, co możemy zrobić, to sami dawać dobry przykład
@LordFlvcko: i dawałem dobry przykład ale sam jeżdżąc wtedy też autem zacząłem postrzegać każdego jako kogoś kto może odwalić coś głupiego. Nawet niedawno rozmawiałem ze znajomym który jest takim pedalarzem, mówi że jego kolega dostał odszkodowanie bo śmieciarka go nie zauważyła i wjechała w niego cofając. Mówię że no spoko ale to nie widział że cofa? Przecież miga światełkami i sygnał jest. Dowiedziałem się że on ma rację bo ma pierwszeństwo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@obszarnik: a ja myślę z trochę przesadzasz i wrzucasz sporą grupę ludzi do jednego wora. Debili widuje w każdym pojeździe i rzucać fajny, zdrowy środek transportu żeby nie być utożsamianym z jakaś grupa to XD Ale spoko no, pewnie jestes dorosłym człowiekiem i podjąłeś przemyślana decyzję z którą Ci dobrze. Tak czy siak Kraków wymiata
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tbong: wiec:

- Rower Triban RC500 ale z wymienionymi oponami
- Opony Schwalbe Land Cruiser Plus
- Sakwa na ramie z Decathlonu, mają w ofercie z B-Twin
- Sakwa podsiodlowa Dunlop 02726
- Holder na telefon OEM001945 z wymontowana stopka, przymocowany pasem rzepowym na mostku