Wpis z mikrobloga

programach renderujących


@hemikalik: uuu, a do tego to ja bym jednak polecam 3900X. A jak nie to 3800X był dopiero w dobrej promce (taniej niż u ciebie w koszyku).

Dodatkowo płyta taka sobie, ale niech będzie.
RAM raczej z dupy. No i zasilacz.
  • Odpowiedz
to lepsze od rev E dla ryzena


@10129: wut? Od kiedy?Jak chcesz to E-die pociągniesz nawet na 5G, a CJRy się kończą znacznie wcześniej.

Zresztą w tym zastosowaniu ilość > szybkość.. Hynixy mają sens jak są istotnie tańsze. A skoro w tym zastosowaniu nie są, to sensu nie mają.
  • Odpowiedz
@10129: oglądałem. Możesz dzięki tej różnicy w niektórych grach uzyskać 0,3 a może czasem dwie klatki w skali 100. I to być może. W blenderze nie.

ryzena


@10129: miałeś na myśli dla Zen 2, a jak bedzie w niedalekiej przyszłości tego nie wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hemikalik: z tą obudową i coolerem życzę powodzenia w schlodzeniu tego procesora, szczególnie jeśli się zdecydujesz na OC, a generalnie to na OC i tak bym się nie decydował na B550 bo jednak większość X570 ma lepsze i lepiej chłodzone sekcje zasilania. Oczywiscie nie mówię o tych tanich.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Montana82: nie, OC nie będzie. Mam usiąść i bezproblemowo trzaskać projekty, przeskok będę miał że słabego laptopa więc trochę odczuje pewnie moc całego zestawu.
  • Odpowiedz