Wpis z mikrobloga

#hellletloose

Gram sobie od około 2 tygodni.
Kilka pytań.

-Dlaczego nie ma walki w ręcz? Biegałem za typem z 2min i nie mogłem go zabić kolbą ()
-Czy pingować można ciągle?
-Jak respawnują się czołgi? Czy bycie w załodze czołgu jest trudne? Jaka jest załoga? Mechanior, dowódcza i strzelec/ładowniczy? Czy dowódca sam może strzelać z czołgu?
-Co można budować oprócz posterunków dla drużyny, zaopatrzenia? Czemu czasem pojawiają się nowe, duże (białe) posterunki. Je też się buduje?
-Jakieś opinie o byciu zwiadowcami (obserwator i snajper)?
-Czy można gdzieś włączyć auto przeładowanie po skończonej amunicji?
-Czy znana jest data premiery pełnej wersji?

Medykiem się odechciewa grać. Leżą z innych drużyn, krwawią. Rzucasz dymny. Kule świtają nad głową. Dobiegasz, a koleś się zabił. ( _) i tak w kółko.

Niestety gra u mnie wygląda jak mohaa :D (trochę przesadzam). Dziwnie się świecą kontury. Czytałem poradniki i wgrałem nawet plik do silnika gry. Trochę lepiej. Chociaż chodzi płynie. i5 / geforce 1060

Pozdro żołnierze :)
  • 3
@MajoZZ

1) Musisz być naprawdę blisko, żeby kogoś ubić kolbą.
2) Nie wiem co masz na myśli.
3) Czołgi respawnują się przy krawędzi mapy, jeśli jest odpowiednia ilość zasobów. Załoga do dowódca, kierowca i strzelec który pełni rolę ładowniczego. Dowódca może sam kierować czołgiem o ile będzie skakał między miejscami. Na większości normalnych serwerów za jazdę samemu przy pełnym serwerze można wyłapać bana.
4) wszystkie posterunki się buduje. Małe może budować dowódca
@jeloo: 1) Musisz być naprawdę blisko, żeby kogoś ubić kolbą.

Byłem mu na plecach. on leżał ja za nim. Chyba nawet go blokowałem kilka razy. Jak go niby uderzyć?
Pytałem ludzi to wszyscy mówili, że się nie da.

ad2 Czy zaznaczać gdzie są wrogowie można ciągle? Trzeba mieć lornetkę czy jak?