Wpis z mikrobloga

@rorf46: @tomekruslan: najbardziej godne poszanowania jest to, że jak Jaruzelska go w tej sprawie zagadnęła, a może i przycisnęła to nie wycofał się i nie wypierał jak 90% ludności tylko powiedział, co się zmieniło, co wpłynęło na jego odczucia i zmiany i dlaczego uważa tak a nie inaczej. To normalne, że ludzie ewoluują ale wielu osobom, szczególnie politykom nie może to przejść przez gardło.
@rorf46: W sumie to Cejrowski, Bosak, Winnicki, Czarnek, Godek i ks. Oko zawsze wydawali się jeszcze bardziej fundamentalistyczni i odpychający od Terlikowskiego - przy całej mojej niechęci do tego ostatniego. Terlikowski przynajmniej nie wykazywał agresji wobec tych, do których pozostali wymienieni właśnie je okazują.
@saakaszi: Może ktoś kto lepiej niż ja śledził postać Pana Terlikowskiego przybliży mi, czy on był taki zawsze, czy w ostatnim czasie zmienił swoje podejście? Pamiętam tylko jego wypowiedzi sprzed lat, które jasno wpisywały go w ten ciemnogród.
Prosciej byloby wprowadzic islam w polsce anizeli wyplewic te wynaturzenia XD


@Megawonsz_dziewienc: Największym paradoksem jest tu dla mnie to, że prawach, którzy znaleźliby z islamistami wspólny język w chyba wszystkich swoich szaleństwach bronią się przed nimi rękami i nogami. Za to lewacy, dla których praktyka islamu to zaprzeczenie wszystkiego, w co wierzą, chcą zapraszać uchodźców i imigrantów w nieograniczonych ilościach.
Największym paradoksem jest tu dla mnie to, że prawach, którzy znaleźliby z islamistami wspólny język w chyba wszystkich swoich szaleństwach bronią się przed nimi rękami i nogami. Za to lewacy, dla których praktyka islamu to zaprzeczenie wszystkiego, w co wierzą, chcą zapraszać uchodźców i imigrantów w nieograniczonych ilościach.


@sredni_szu: Problem jest w tym, że zarówno z katolików bierzesz jako reprezentatywny przykład ekstremistów oraz z muzułmanów również. Jest masa ludzi o umiarkowanych
Problem jest w tym, że zarówno z katolików bierzesz jako reprezentatywny przykład ekstremistów oraz z muzułmanów również.


@XpedobearX: Dlatego piszę "prawacy". Ale radykalni katolicy i radykalni muzułmanie mają jednak dość zbliżony zestaw poglądów. I dokładnie przeciwny niż radykalna lewica