Wpis z mikrobloga

( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Update statystyk!

Jako że udało mi się w końcu wyklepać zakładkę ze statystykami w nowej szacie graficznej, postanowiłem że domena https://rowerowyrownik.tk będzie kierować na nową wersję. Dla tych którzy jednak wolą stary wygląd staty dostępne są od teraz pod https://rowerowyrownik.tk/index2.html.

W nowej zakładce jest wyszukiwarka uczestników obecnej edycji, zebrałem też dane wszystkich za zeszły rok (początek tej edycji to 24.01.2019 - od tego momentu).
Po wybraniu nicka z listy pokazuje się karta ze szczegółowymi statystykami z podziałem na bieżący rok, poprzedni i sumarycznie z całej edycji.
Wszystkie dystanse powyżej 100km wraz z linkami do wpisów można podejrzeć po kliknięciu na przyciski "Najdłuższe dystanse...".
Na wykresie wyrysowane jest porównanie sum kilometrów rok do roku (Miesięczne sumy km i tygodniowe). Opisy w legendzie są klikalne, aby wyświetlić tylko jeden rok.
I na koniec historia wpisów, czyli wpisy uczestnika z bieżącego roku, które do tej pory zostały wczytane przez skrypt.

Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły co więcej można by dodać do nowej zakładki zapraszam do komentowania. Kolejne na tablicę wejdzie myślę rozbudowanie kamieni milowych edycji i jakiś badges dla uczestników, które też będą wyświetlane w karcie osobistych statów np. za trasy powyżej 100km, 200km... itd. czy jakieś okolicznościowe np. jak czyjś wpis wypełni któryś z celów.

Zapraszam do testowania w razie bugów, rozjeżdżania się tabel itp. proszę o info ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#rowerowyrownik
kapitantaca - ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚Update statystyk!

Jako że udało mi się w końcu w...

źródło: comment_1600717902qgskrqCzCNRhUSQoB1QP8T.jpg

Pobierz
  • 7
@Kamizi7: ankieta wisi tutaj, widzę że zdecydowana większość za resetem na koniec roku i na chwilę obecną pod tą opcję rozwijam statystyki w sensie reset statystyk co roku ale bez resetu głównego licznika (tak będzie myślę najciekawiej - więcej będzie z tego osiągnięć). Jak wspominał Mordimer w zalinkowanym poście pytanie pewnie wróci na koniec roku ale myślę, że zdanie większości jakoś radykalnie się nie zmieni.
@Baczy: Stack Overflow ( ͡~ ͜ʖ ͡°). Generalnie to skrypt w pythonie do pobierania danych z wypoka, stronka to właściwie czysty JS i gotowe klocki czyli w3.css jako framework i chart.js do wykresów. Najprostsze rozwiązania bo nie zajmuje się na codzień IT - po prostu lubię dłubać takie rzeczy w wolnym czasie, i chciałem żeby statystyki równika znowu działały ( ͡° ͜ʖ ͡°)