Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem czy innych tworcow tez tak wyzywacie i hejtujecie jak Mexykana?

Makłowicz nagrał gotowanie - patrzcie jakie gowno XDD naszczaj bedzie slonowate XDDD
Cejrowski nagrał zwiedzanie - hahahah debil sie podnieca ze gdzies pojechal ile on ma lat XDDDD
Izak nagrał odcinek z gry - stary chlop w gry gra. Na budowe idz XDDD

Ja wiem ze kazda slawna osoba ma grupe hejterow co zazdroszcza sukcesu ale wy to ciezki przypadek. Sami nie wiecie dlaczego jedziecie po Mexyku. Kiedys dorosniecie i zrozumiecie ze Mexyk to spoko czlowiek

#kononowicz
O.....7 - Ciekaw jestem czy innych tworcow tez tak wyzywacie i hejtujecie jak Mexykan...

źródło: comment_1600712871WpieI7kldFW7bNZ7CTk0nC.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskar77: Słowo klucz "osoba sławna" Jaruś co najwyżej jest celebrytą na Ulicy Upalnej i nie b--ń się oskarku że ma ogromne dotacje na lajtach bo każdy normalny człowiek sie skapnie że albo te ogromne donate wysyła sobie sam albo jego znajomi i po lajcie im oddaje , emocje i wyraz twarzy go na wstępie zdradziły... Czas ucieka Budowa Czeka
  • Odpowiedz
@Oskar77: Wiem, że jesteś trollem, ale żeby Ci uzmysłowić o co chodzi, to spróbuję tak obrazowo: Content Meksyka, to taka taczka wypełniona obornikiem, kanały na które się powołujesz, to taki porządny Mercedes z salonu, znajdą się tacy, którzy wolą być wożeni w taczce z gównem, i mówić, że jest spoko, ale dla większości, jest to osobliwe, i lepiej nie obnosić się z tym publicznie.
  • Odpowiedz