Wpis z mikrobloga

Tu OP od zakladu Mont Blanc. (wołam ostatni raz xD)
Przyznaje rację miraskom, że bez sensu kręcić gównoburze dlatego zgodnie z obietnicą w moim pierwszym wpisie zostawiam krótkie info o przebiegu sytuacji oraz podziękowania plusującym ( ͡º ͜ʖ͡º) Otóż:


Cieszę się, że film się spodobał, bo szczerze nie spodziewałem się aż tak pozytywnego i licznego odzewu. A wpisów że ktoś obejrzał cały do końca to już w ogóle.
Któryś Mirek napisał nawet że go zainspirowałem ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dzięki Mirki i Mirabelki za komentarze dobre i te złe, udanego popołudnia ()
Pobierz
źródło: comment_1600699458czXy0Z8mQ5IxIWRowRF9Os.jpg
  • 151
Do spotkania nie doszło, kiero nadal unika i przekłada dogadanie sprawy na bliżej nieokreślony termin tak jak 2 lata temu


@cameltoe: od razu mi się przypomina jak założyłem się z mirkami o to, że Polska nie wyjdzie z grupy na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Stawką była jakaś droga flaszka. Zakład oczywiście wygrałem, ale żaden tej flaszki wysłać mi już nie chciał. Jeden nawet konto usunął XDD

Jak można być aż
od razu mi się przypomina jak założyłem się z mirkami o to, że Polska nie wyjdzie z grupy na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Stawką była jakaś droga flaszka. Zakład oczywiście wygrałem, ale żaden tej flaszki wysłać mi już nie chciał. Jeden nawet konto usunął XDD

Jak można być aż taką mendą bez honoru?

Ale nie lubie takich nieslownych ludzi - miales jaja sie zalozyc to miej jaja zaplacic, tymbardziej przy tak
jak to zrobiłeś, że masz w filmiku mp3 objęte prawami autorskimi?


@pirus: niektóre piosenki blokują film tylko w wybranych krajach, niektóre zgarniają sobie hajs z reklam itp.

Na poczatku film całkowicie przyblokowała jedna wytwórnia, ale zrzekla się roszczenia po mojej prośbie.