Wpis z mikrobloga

@JutroZapomneHasla: Kierwa niby nie jestem dużo starszy, rocznik 98 to nic niezwykłego a jak patrzę jak kolejne roczniki podchodzą do matury gdzie jeszcze do niedawna wydawał mi się to jakiś niesamowicie odległy cel to mnie trochę ściska. Dwa semestry temu skończyłem ostatni kurs z języka na studiach i jakoś tak mnie feelsy złapały jak sobie przypomniałem lekcje w gimbie z niemieckiego i fakt że już nigdy w tej ławce nie
  • Odpowiedz
@Ysior: Ja akurat trochę przedłużyłem sobie życie i zmieniłem kierunek, więc teraz 3 rok, ale na magistra chyba się nie wybieram więc trzeba szykować się na harowanie na januszexa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@WilecSrylec fakt, dość popularny kierunek i dużo studentów co roku wypluwa. Ale wydaje mi się (daj znać czy się mylę) że jeśli znasz się na robocie to raczej bez problemu. W moim kierunku (informatyka) praca czeka na człowieka. Jedno ale. Musiałem się naprawdę duuuzo nauczyć samemu. I w moim własnym przekonaniu studia mi nic nie dały. Ale idę na ten 3 rok bo jak już zacząłem to wypada zrobić tego inżyniera
  • Odpowiedz
@Ysior: W Polsce z tego co już zdążyłem się dowiedzieć to po mbm ciężko znaleźć coś lepszego niż utrzymanie ruchu albo bycie małpką kreślarską, bo projektuje się mało i pracy bardziej kreatywnej na próżno szukać. Trochę pociesza mnie fakt że jestem na specce inżynieria lotnicza i trochę łatwiej będzie mi się zakręcić w tym kierunku, ale wszystko zależy od tego jakie będę miał szczęście bo sama wiedza z uczelni nie
  • Odpowiedz
  • 1
@WilecSrylec kurde no nie wiem co doradzić. W mojej branży jest łatwiej bo komputer ma każdy :). Tak czy siak życzę powodzenia za półtorej roku w znalezieniu wymarzonej pracy.
Trzymam kciuki!
  • Odpowiedz