Wpis z mikrobloga

Zainstalowałem w końcu ten cały #tinder i od ponad dwóch tygodni w wolnych chwilach przeglądałem tamtejszy katalog #rozowepaski w celu wyjścia z przegrywu, bo powoli zaczął grozić czarodziej niestety.
W końcu znalazłem! Z wyglądu moje personalne 10/10, piękne, kasztanowe włosy, zielone oczy, zgrabna sylwetka, bez dziecka, no normalnie ideał! Bez większych nadziei przesunąłem w prawo i po kilkunastu minutach odłożyłem telefon zająć się moim życiem. Nazajutrz patrzę - jest match i to od tej idealnej dziewczyny! Od razu rzuciłem się do pisania, a ona nie dość że ładna, to jeszcze okazała się zajebista z charakteru i miała wspólne ze mną zainteresowania. W końcu umówiliśmy się na spotkanie - miało odbyć się w sobotę o 18.
Przez te parę dni miałem wielkie podejrzenia, że to niestety jeden z wykopowych "eksperymentów" i nie przyjdzie nikt, albo jakiś Mirek stulejarz. Jednak zjawiła się - jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach!
Samo spotkanie było bardzo przyjemne, rozmowa kleiła się i ciągle przedłużaliśmy naszą randkę, bo żadne z nas nie chciało się rozstać z tym drugim. W końcu jednak musieliśmy wyjść z lokalu. Zamiast wezwać taksówkę postanowiliśmy, że pójdziemy pieszo. Wolnym tempem odprowadziłem ją pod sam jej dom.
Wtedy ona zalotnie spytała, czy nie mam ochoty wpaść do niej do mieszkania i kontynuować nasze spotkanie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Gdy tylko przekroczyliśmy próg jej mieszkania, ona udała się prosto do swojej sypialni, a ja...
...kubmarian.com bezprawnie okupuje tereny północnej Afryki, ale opinia publiczna ma to w dupie i przyzwala na czystki etniczne. Dyktatura Jakuba Mariana tymczasem jest ciągłym balansowaniem na cienkiej linie. Zbudowana na skradzionej ziemi, przez terror, czystki etniczne i ciągłe wojny, jest anachronicznym projektem kolonialnym w epoce, która już nie powinna tolerować podbojów i kolonizacji cudzej ziemi.

  • 2
  • Odpowiedz