Wpis z mikrobloga

Do @Puszkov @FaTaLiTi i @boryson - co wy tu robicie? Po co wy siedzicie na patotagach? Wszyscy patokoneserzy doskonale wiedzą czym się kończy oszukiwanie wykopu - donosami. Patryczek znowu oszukiwał, nie kupił głośnika na czas, nie szukał kierowników tylko latał z tym wariatem, nie zagazował kamerzysty i dalej z nim chodził, miał wrócić wczoraj na miasto, to siedział do południa w domu. Łaska wykopu na pstrym koniu jeździ. Tak było, jest i będzie.
I od razu napiszę, nie ja to zgłosiłem. O akcji dowiedziałem się przed chwilą.
#dwapalcewnatalce #patostreamy #danielmagical
  • 35
  • Odpowiedz
@marv0oo: wracaj na pszyrke bo zaraz ci się lekcja kończy.

Czytając twój post można odrazu określić twój wiek i rozum.

Bawicie mnie serio, ktoś mial zjazd i problemy, jeden weekend zrobił lżejszy stream i takie teksty...pluc na was tylko
  • Odpowiedz
Bawicie mnie serio, ktoś mial zjazd i problemy, jeden weekend zrobił lżejszy stream i takie teksty...pluc na was tylko


@OazaSpokojuu: JEDEN? On już chyba 3 raz oszukał ludzi xD ale widzę, że lubisz być oszukiwany, to twoje hobby. Ale nie na wykopie, sorry
  • Odpowiedz
@marv0oo: jak widzę że go nie ma to w przeciwieństwie do Ciebie potrafię zagospodarować sobie czas, a nie czekam i odświeżam co minutę czy już napisał.

Będzie to będzie, to nie jest #!$%@? wasz sługus i bardzo dobrze, że ma w was #!$%@?.
  • Odpowiedz
@marv0oo: Ty chyba masz coś nie tak z głową xD jak już pisałem wcześniej, patostrimerzy to też ludzie. Szczerze mówiąc nie mam nic do atakowania tła oczywistych scammerow jak Tuczenko czy niegdyś rafonix, bo oboje robią style i plują ludziom prosto w twarz, ale tak samo jak przy Rafatusie tak samo i tutaj jestem tego zdania, że jesteście po prostu dużo bardziej upośledzeni od nich.

To nie są wasze zabawki i
  • Odpowiedz
jak już pisałem wcześniej, patostrimerzy to też ludzie


@Puszkov: raz jeszcze pytam - co ty robisz na tym tagu?

Szczerze mówiąc nie mam nic do atakowania tła oczywistych scammerow jak Tuczenko czy niegdyś rafonix,

Czyli scamem nie jest oszukiwanie z szukaniem kierowników, nie kupienie głośnika, nie odpalenie streama w sobotę?

że jesteście po prostu dużo bardziej upośledzeni od nich.

Bo nie jestem ćpunem? Bo nie lubię być oszukiwany? xD

To nie
  • Odpowiedz
@marv0oo: przestań się tłumaczyć jakimś nołnejmom ( ͡° ͜ʖ ͡°) które wyrosły w dniu dzisiejszym opłakując stypiarza i oszusta @Lordzik-a po prostu ocharchaj ich albo zrób jak z psem analnym - usuń ich wypociny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marv0oo: ty naprawdę jesteś uwsteczniony. W dodatku flexujesz się maturą i tym, że wstajesz po 14steh xD No w #!$%@? ci wyszło, gruby pan biznesmen na rejonie.

Robię tu to co każdy normalny człowiek - jestem tu dla rozrywki. Ale rozrywka to nie jest spełnianie każdych zachcianek takich ameb umysłowych jak Ty tylko coś głębszego, co ma podłoże w spontaniczności i przypadkowości. Chcesz oglądać rozlew krwi albo bezwarunkowe posłuszeństwo? Odpal sobie
  • Odpowiedz
W dodatku flexujesz się maturą i tym, że wstajesz po 14steh xD


@Puszkov: nie, po prostu odpowiadam na twoje bezpodstawne zarzuty. Twoje i tego drugiego stypiarza

Robię tu to co każdy normalny człowiek - jestem tu dla rozrywki.

Rozrywka - oglądanie ćpuna i menela jak siedzą i nic nie robią. Zmiłuj się typie xD

ameb umysłowych

I ty typie śmiesz pisać, że ktoś jest głupi/upośledzony xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

co ma podłoże w spontaniczności
  • Odpowiedz
@marv0oo: dodaj jeszcze trochę DDDD to kazdy uwierzy, ze jestes samcem alfa na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Beka z ciebie typie generalnie, tak bardzo Ci dupa pęka, bo coś poszło nie po twojej myśli xD Piękny jest to obraz stereotypowego wykopka, oj piękny.
  • Odpowiedz