Wpis z mikrobloga

@marfiusz: kanion Pivy <3 Sarajewo <3 Ech jak tęsknię za Bałkanami. Miałem w tym roku całą Bośnię i Hercegowinę objechać, ale świat #!$%@?ło. :<

Od Pivy mogliście odbić kawałek i przejechać się przez Durmitor, tam też jest kapitalnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marfiusz: jak się jeździło po serpentynach gruzem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jechałem przez Czarnogórę wyładowanym vw t4 starszym ode mnie, i wtedy podjąłem decyzję że nigdy więcej nie pojadę w góry czymś co nie ma sensownego zapasu mocy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Heart: zaskakująco sprawnie mu to wyszło, chociaż w jednym miejscu zanim dojechaliśmy na serpentyny, znalazłem zajebisty skrót, po czym musiałem poprosić załogę o opuszczenie pokładu i wjazd na wstecznym ( ͡° ͜ʖ ͡°) same już serpentyny na zapiętym na krótko wentylatorze pokonał śpiewająco
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marfiusz: Czy jest problem sprzedać /zezłomować auto w razie awarii w drodze powrotnej bo laweta gdzieś daleko to średnia opcja jakby coś poważniejszego wyskoczyło :P? Znasz takie historie tych co im nie pyklo ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niebadzlosiem: raczej nie ma z tym większego problemu. Jest powiedzmy kilka sposobów na rozwiązanie problemu:
1. Naprawa, no bo właściwie przy kilkuset ekipach nie ma problemu z pożyczeniem absolutnie każdej części, łącznie z blokiem silnika lub skrzynią biegów.
2. Sprzedaż lokalsom. Znam historię pewnej ŁADAcznicy, która się sprzedała bardzo tanio, bo za 2 paczki czipsów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
3. Złomowanie też się zdarzało choć najrzadziej. Konieczne
marfiusz - @Niebadzlosiem: raczej nie ma z tym większego problemu. Jest powiedzmy kil...

źródło: comment_160070011472QD1y88LLOi1wnhMgAtRM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marfiusz: No to mnie zaskoczyłeś z blokiem i skrzynia :D Mi w T3 korba bokiem wyszła na szczęście w Polsce więc holowanko ale jakby tak gdzieś jakimś złomem to miałbym dylemat :D
Moim faworytem jest faworitka xd albo żuk czy może co innego polecisz co tanio kupisz dojedziesz :D?
Ewentualnie myślałem nad droższa Niva by potem pouplac w terenie jako fun car
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzlosiem: tutaj akurat akcja ze swapem całego silnika, z tym że w tym przypadku był dostarczony z Polski
https://youtu.be/NqGz5-9r_To

Favoritka jest faworytem złombolowym póki co. Jest nawet takie powiedzenie:
Chcesz się przejechać na złombol? Bierz favoritke. Chcesz przygody na złombolu? Bierz Poloneza.

Żuki są tak prostymi maszynami że też dojadą zawsze, za to dynamika i komfort są ujemne :) Swoje 3 edycje przejechałem Polonezami, za każdym razem innym i poza kilkoma
  • Odpowiedz