Wpis z mikrobloga

Jaka jest rozsądna półka cenowa, marka albo model od którego warto zacząć rozglądać się ze zestawem podtynkowym prysznicowym (deszczownica + prysznic).

Na jakich markach szczególnie polecacie skupić swoje poszukiwania?

Ktoś z Was ma baterię termostatyczną, jak się sprawdza i czy według Was warto dopłacać?

Z tego co widzę to dużo osób poleca Grohe i Hansgrohe.

#remontujzwykopem #lazienka #kiciochpyta
MG78 - Jaka jest rozsądna półka cenowa, marka albo model od którego warto zacząć rozg...

źródło: comment_16006156218WMz4XM3tvasQqF7vGCZJ5.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Nubzor: Podłącze się do dyskusji bo sam szukam czegoś dla siebie. Ogólnie to wiadomo ze bateria termostatyczna ale chce ja spiąć z dużą deszczownica , taka powiedzmy 50x50 nie zależy mi jakoś szczególnie żeby to było schowane pod tynkiem ma ktoś jakieś propozycje no i żeby się wyrobić tak gdzieś do 1600
  • Odpowiedz
@Nubzor: Ej Mireczku, a gdzie w Warszawie można obejrzeć wasze produkty?
Bo ja bym wolał Polskie zamiast niemcowi kieszenie napychać. A mam dwie łazienki do wykończenia.

Przysięgnij z ręką na przycisku "usuń konto", że wasze produkty są dobre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ciostek937: Z naszych rozwiązań termostatycznych to to co wyżej linkowałem - seria Krotos. Wszystkie elementy można kupić osobno i np. podmienić deszczownicę na większą. Jak chodzi o rzeczy spoza naszej oferty nie umiem Ci doradzić z czystym sumieniem bo się na tym asortymencie aż tak dobrze nie znam i wchodziłbym na teren gadania o konkurencji...

Upewnij się, że system odpływowy wydoli przy tak dużej głowicy bo zdarzały mi się na brodziki reklamacje "panie łazienkę mi zalewa, woda nie spływa z brodzika!" a później się okazywało, że wylewał z 30-40 l/min i syfon nie wyrabiał. Z tego co wiem u nas w pudełkach z głowicami są reduktory, żeby temu zapobiec.

@Krupetto1: własnych sklepów poza jednym jedynym w Krakowie nie mamy. Mamy natomiast coś co nazywamy "Studiami Excellent" i jest to porządniejsza ekspozycja w salonach naszych klientów. Jesteśmy też obecni w innych sklepach, ale tam nie ma gwarancji że wiele zobaczysz. Te lepiej wyposażone salony masz oznaczone literką "S"
  • Odpowiedz
@Nubzor: Cześć, nie czas u mnie jeszcze na kupno produktów, ale mam pytanie do Ciebie jako do eksperta. Mam w łazience na dole dwa podtynki (prysznic i umwalka). Hydraulik mimo projektu, wymierzył sobie to chyba po swojemu, bo np prysznic nie jest w osi. Kabina ma 94 cm a rurki do ciepłej i zimnej wody są na 54 cm w osi Y
Jak to jest z montażem mieszczaczy czy baterii,
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Lketoglutaran: Ło kurde to już 4 lata zleciały, 1990 was 80 years ago.

A zestaw póki co bardzo dobrze, żadnych problemów nie ma z nim więc póki co jestem bardzo zadowolony :D
  • Odpowiedz