Wpis z mikrobloga

@Tyraxor: ale netflix jest lewacki i jak on to wypuścił(a nawet chyba jeszcze nie, nie wiem, nie interesuje mnie ten film) to znaczy, że całej lewicy się podoba

czego nie rozumiesz lewagu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lewica narzekała na ten film. No ale gratuluję dzielnej walki z chochołem.


@Tyraxor: Bardzo chciałbym aby to wszystko co lewica wyczynia wokół ludzkiej seksualności, w tym seksualności dzieci było tylko chochołem a nie chorą rzeczywistością.
  • Odpowiedz
@janusz_z_czarnolasu:

Bardzo chciałbym aby to wszystko co lewica wyczynia wokół ludzkiej seksualności, w tym seksualności dzieci było tylko chochołem a nie chorą rzeczywistością.

Ale co wyczynia konkretnie? I kto konkretnie? Bardzo fajnie się tworzy wizję świata gdzie jeden zwolennik lewicy rzutuje na miliony ludzi, którzy też są zwolennikami lewicy.
  • Odpowiedz
@Ptrg: #lewackaideologia dotycząca ludzkiej seksualności to min.:
1. Seksualizacja dzieci
2. Walka o ustanowienie prawa do zawierania małżeństw w ramach Lgbt
3. Walka o ustanowienie prawa do adopcji dzieci
4. Walka do ustanowienia prawa do dowolnej zmiany i wyboru płci, także wśród dzieci

To tylko kilka przykładów które kojarzę ad hoc a jest ich zapewne więcej.
  • Odpowiedz
@janusz_z_czarnolasu:

1. Seksualizacja dzieci


?

2. Walka o ustanowienie prawa do zawierania małżeństw w ramach Lgbt

3. Walka o ustanowienie prawa do adopcji dzieci


To są prawa człowieka, a nie "seksualizacja dzieci".

4. Walka do ustanowienia prawa do dowolnej zmiany i wyboru płci, także wśród dzieci


Korekty płci.

To niezła ta seksualizacja dzieci. Typowe prawicowe urojenia.
  • Odpowiedz
@janusz_z_czarnolasu:

Konkretnie ludzie i organizacje skupiające ludzi o lewackich poglądach.

Na pytanie kto konkretnie rzucasz ogólnikami, nieźle.
Kto konkretnie? Nazwy organizacji, imiona i nazwiska ludzi, cytaty wypowiedzi, screeny postów, to są konkrety a nie rzucanie gównem z oczekiwaniem, że się przyklei.
  • Odpowiedz
Kto konkretnie? Nazwy organizacji, imiona i nazwiska ludzi, cytaty wypowiedzi, screeny postów, to są konkrety a nie rzucanie gównem z oczekiwaniem, że się przyklei


@Ptrg: Żartujesz, kpisz, czy o drogę pytasz. Kto chciałby się babrać w gównie?
  • Odpowiedz
@janusz_z_czarnolasu: Piszesz "lewica wyczynia", przypisujesz całej grupie, dużej ilości osób jakieś konkretne wypowiedzi/poglądy na tematy nie mające związku z lewicą i to mnie wyśmiewasz bo się pytam o źródła rzeczy, które przypisujesz?
Czy ty jesteś poważny? Czy na podstawie jednego/kilku zwolenników danej opcji politycznej mogę tworzyć sobie opinię na temat wszystkich zwolenników danej/polityków opcji?
  • Odpowiedz
@Ptrg: a ja z drugiej strony zaatakuje - gdzie jakiś guru #!$%@? lewaków tutaj, czy na twitterku, czy na fb potępił ten film? Ja tego nigdzie nie widziałem. Tylko prawaki skaczą że to jest po prostu poniżej jakiejkolwiek krytyki wypuszczać ten film. Mówicie że lewaki też go nie pochwalaja - gdzie? kto? chętnie poczytam, bo ja nie widziałem NIC prócz #!$%@? że jak ktoś widzi w tym kontekst pedofilski to jest
  • Odpowiedz
@Erda:

a ja z drugiej strony zaatakuje - gdzie jakiś guru #!$%@? lewaków tutaj, czy na twitterku, czy na fb potępił ten film?

Nie mam pojęcia, nie wiem też dlaczego by to miało jakiekolwiek znaczenie w konwersacji na temat dlaczego poszczególni politycy/działacze nie przedstawiają zdania wszystkich lewicowych osób w Polsce.

Ja tego nigdzie nie widziałem. Tylko prawaki skaczą że to jest po prostu poniżej jakiejkolwiek krytyki wypuszczać ten film.

Kto konkretnie
  • Odpowiedz
@Ptrg: Ty i ktoś wyżej napisał że lewica też ten film potępia - pytasz się typa wyżej kto konkretnie to i ja się pytam CIEBIE skąd wyciagnąłeś wniosek że lewa strona to potępia. Ani razu nie widziałem nikogo z tęczową mordą tutaj piszącą że ten film jest ble - dalej, nie widziałem nikogo na fb ani twitterze z tamtych środowisk mówiących o tym filmie jak o soft pedofili.

Kto konkretnie skacze?
  • Odpowiedz
@Ptrg: dodatkowo - widać że utożsamiając cię z lewicą się nie pomyliłem. Widziałem jak chociażby odpowiadasz czemu lgbt nie wiesza tęczowych flag na meczetach. A więc jeszcze raz - kto z waszej lewej strony ten film potępiał?
  • Odpowiedz
@Erda: Filmu nie widziałem, więc nie wiem czy jest co potępić, ale reklama jest obrzydliwa i ją potępiam, tak jak większość lewaków na wykopie. Jestem prawdopodobnie jednym z największych lewaków z jakim będziesz miał możliwość rozmawiać. Jakbyś nie zauważył sam mam element tęczy, bo flagę T, czyli część środowisk tęczowych, więc we własnej postaci obaliłem twój argument. Dziękuję, usuń konto.
  • Odpowiedz
@Tyraxor: czyli reasumując - "Lewica narzekała na ten film" twój 1 komentarz, potwierdzasz swoim w którym piszesz że filmu nie oglądałeś tylko potępiasz reklamę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz