Wpis z mikrobloga

Kto najtrudniejszy z ADC waszym zdaniem? Draven, Kalista, czy Aphelios? Nie liczymy jeszcze nie-wydanej Samiry.

Pytam bo ADC zawsze było moją najgorszą rolą jak gram już te ~7 lat. Zrobiłem sobie konto u kacapów bo tam trochę prościej żeby trenować ad kuriera i w sumie Kalistę w ciągu kilku gier ogarnąłem i ostro można nią zdominować, ale w Dravenie to łapanie toporów to dla mnie jakaś patologia dalej, nie mogę nadążyć xD
#leagueoflegends

Najtrudniejszy ADC w lidze to...?

  • Draven 33.8% (22)
  • Kalista 30.8% (20)
  • Aphelios 35.4% (23)

Oddanych głosów: 65

  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@XkemotX: dla mnie draven nie jest jakis trudny, ale to pewnie kwestia indywidualna, jeszcze na domiar miałem nim pierwsza pente w okolicach s4 więc głos na kaliste, ten champ nie jest taki łatwy, brak możliwości cancelu aa czy np to dashowanie, jakiś kosmos
@likantrop42 No właśnie jest to też chyba kwestia indywidualna. Nie dość że same championy to jeszcze ping, bo np. gram na ~60 co dla niektórych już jest lagami, a ja tak os 7 lat i mini dyskomfort odczuwam przy 90, lagi przy 120+
No więc grając po równo 40 gier Kalistą i Dravene, Kalistę ogarniam a Dravena dalej nie xD