Wpis z mikrobloga

  • 0
@advert: Zmartwiłeś mnie tym ( ͡° ʖ̯ ͡°) bo dla mnie akurat touchID jest w idealnym miejscu i działa idealnie. Jak widzę czytnik z boku albo z tyłu to zastanawiam się, „jak można coś takiego wymyśleć”
  • Odpowiedz
@Qql3l3: dla mnie to też było rozwiązanie idealne. co prawda zdarzało się, że nie łapało, jak miałem mokry albo ubrudzony czymś palec, ale to były jedyne sytuacje kiedy sprawiało mi to problem.
z faceID jest ich więcej. rano jak mam ryj zaspany - zdarza się, że nie załapie. w masce - oczywiście nie ma opcji. w niektórych okularach - też się wykrzacza. i nie jest to kwestia starego sprzętu, bo
  • Odpowiedz
@Qql3l3: jak dla mnie przejście było totalnie bezbolesne. Zupełnie nie tęsknie za Touch ID. Płatności są ok jak nie masz maseczki, w masce nie rozpoznaje twarzy, ale jak uchylisz ją na dosłownie chwilę, tak by nos było widać to jest już ok (to wyglada jakbyś poprawiał maskę, bo nie musisz puszczać maski tylko jak ja jeszcze trzymasz uchylona to już odblokowuje ekran) - to samo zimą jak się opatulisz szalikiem
  • Odpowiedz