Wpis z mikrobloga

Uszyłam kolejną torbę w zestawie z maseczką. Tym razem na zamówienie @PolskiBumelant
Co myślicie, Miraski, esperci w każdej dziedzinie? (ʘʘ)
Dopiero się uczę w szycie takich rzeczy, do tej pory szylam pluszaczki.
Myślicie ze warto pójść w handmade, założyć instagrama i szyć słodkie zestawy dla madek i bombelkow? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. W komciu zdjęcie moich cycków.
#handmade #diy #szycie #zrobtosam
ciootka - Uszyłam kolejną torbę w zestawie z maseczką. Tym razem na zamówienie @Polsk...

źródło: comment_1600491328QwmBYdM1ASgVvpqWpatIiV.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@ciootka: myślałam, że ta maseczka to eko podpaska wielokrotnego użytku xd to w sumie też w polszy nisza, można próbować, skoro coraz więcej ludzi ogranicza odpady.
  • Odpowiedz
@ciootka: warto spróbować, jeśli sprawia Ci to frajdę. Szwy ze zdj w komentarzu wyglądają okropnie, ale cała torba zacnie. Na maseczkę warto byłoby wybrać ciekawszy fragment materiału :) pozdrawiam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciootka: poczytaj/ pooglądać jutuba o szyciu prosto. Na zdjęciu Twoich cycków powinnaś Szyc trójka. Nie jedynka. Za gęsty ścieg. Wzoruj się na innych torbach i ufaj materiałowi i nitce. Nie musisz wszędzie robić overkilla. Nie mylić z overlockiem. :) Na Zdjęciu wyglądają spoko. ;)
  • Odpowiedz
@ciootka: jest dokładnie tak jak mówi @bkwas. Sama będę właśnie zaczynać z NJD. U mnie jest tylko taka różnica, że będę miała jeszcze kasę fiskalną ze względu na rodzaj działalności, ale przy szyciu tego nie trzeba. Mając NDJ robisz wszystko na legalu, więc możesz się otwarcie reklamować i bez obaw sprzedawać obcym ludziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz