Wpis z mikrobloga

Uszyłam kolejną torbę w zestawie z maseczką. Tym razem na zamówienie @PolskiBumelant
Co myślicie, Miraski, esperci w każdej dziedzinie? (ʘʘ)
Dopiero się uczę w szycie takich rzeczy, do tej pory szylam pluszaczki.
Myślicie ze warto pójść w handmade, założyć instagrama i szyć słodkie zestawy dla madek i bombelkow? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. W komciu zdjęcie moich cycków.
#handmade #diy #szycie #zrobtosam
ciootka - Uszyłam kolejną torbę w zestawie z maseczką. Tym razem na zamówienie @Polsk...

źródło: comment_1600491328QwmBYdM1ASgVvpqWpatIiV.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa: Fakt ten szew wyszedł niezwykle niestarannie, dlatego chciałam go zakryć metką. XD Pozostałe wyszły już bardzo dobrze, niestety nie mam zdjęć, bo torba już wysłana.
Tak jak mówiłam, dopiero się uczę.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zarov: Polecam Ci więc te stronę co wysłałam - bawelna-tkaniny.pl. Na dresowka.pl są też kozackie wzory, ale jest duża różnica w grubości materiału, ten z bawelna-tkaniny jest duzo grubszy, większy i tanszy ok 1-2 zl
  • Odpowiedz
@ciootka: jak byś kiedyś chciała kupować zestawy z dresowki to uważaj bo nie wszystkie mają wykroje i instrukcje szycia, co dla początkującego jest trochę słabe...
Byłam też średnio zadowolona z zestawów ubraniowych w których wzór jest bezpośrednio wydrukowany na dresowce, bo chociaż łatwo się wycina to nie ma opcji na żadne zmiany w wykroju, więc mój dres ma za krótkie rękawy.
  • Odpowiedz
@TakNaprawdeJestemRobotem: Dzięki za radę! Szczerze nie zwróciłam uwagi, że są tam gotowe wykroje :D Staram się szyć właśnie z głowy lub na podstawie rzeczy które już mam. Jeśli chodzi o wykroje to polecam Ci poszperać na Pintereście, za darmo, a to jest taka kopalnia inspiracji, szablonów, wykrojów i trików, że można oszaleć
  • Odpowiedz
  • 8
@ciootka

Myślicie ze warto pójść w handmade, założyć instagrama i szyć słodkie zestawy dla madek i bombelkow?

Oczywiście że warto, szczególnie jeśli naprawdę lubisz szyć chciałabyś robić więcej rzeczy - nic tak nie napędza jak klienci, uwierz ( ͡º
  • Odpowiedz
  • 1
@ciootka musisz. Realnie naprawdę nie ma innego wyjścia, bo obudzisz się z ręką w nocniku :D

Kombinuj z etsy bo na pewno warto - tam jest tanio jeśli chodzi o wystawienie przedmiotu i może sobie wisieć nawet 3 miesiące ;)

Nie znam się na szyciu, ale mam paru znajomych z targów rękodzielniczych i widzę jak różnią się od siebie podejściem - Ci którzy stworzyli swoją markę i świadomie ją tworzą od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ciootka: Nie wiem co pisała reszta, ale bierz się za to - mojej ciotce szedł tak interes wyszywania itd. że rzuciła to w cholerę bo się wyrobić nie mogła z robotą, piątek świątek czy niedziela a ona szyje i szyje, a że"zakład" miała w domu to właściwie cały czas w robocie była. Dobra reklama szeptana, strona aktywna na Facebooku, a nie będziesz mogła odpędzić się od bombelków i ich madek.
  • Odpowiedz