Wpis z mikrobloga

@narkotyki: @Cinoski: @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: @matkaPewnegoMirka: Jabłonowski ma rację w tym nagraniu.
Wiecie ja czym wasza głupota polega? Że nie rozumiecie czym jest samostanowienie i wystarczy zadać sobie pytanie dlaczego to wy jeździcie do pracy za granicę a nie oni do was?
I dlaczego to oni wpływają na waszą politykę a wy im nic nie możecie?
Białorusin cwaniaczkowato pyta A co z tego wy mieliście? Co było wasze? xD
#!$%@?
@Kwiatsloneczny skoro tak Olszański wam się podoba zaproście go na daczę, jakby ktoś dał mi odznakę oznaczył bym jego ziomków kredą i pokazałbym za jaką ścieżką zdrowia tęsknią podświadomie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiecie na czym wasza głupota polega? Na inwestowaniu w projekty typu Olszański, M. Piskorski, Panslawizm...
@Kwiatsloneczny pytanie różnicujące, prowokacyjne (na wschodzie was/wy mówi się też do 1os.). Ten Olszański mnie triggeruje po prostu, czyli de facto wykonuje dobrze swoją krecią trollowską robotę ( ͡° ʖ̯ ͡°) a co do samostanowienia, nikt nie jest wolny od długu publicznego, więc de facto autarkia dziś to bujda na resortach, każdy kraj jest zależny od innych
@leobonheart: ja nie jestem Pelikan i nie łykam aktorskich zagrywek i porywaczych pierdół typu kamraty coś tam szykujemy się do rewolucji xxxD ale słuchalnodc mają wczoraj widziałem chyba 4000 widowni no to sporo, nie?