Wpis z mikrobloga

@dr_love: AlD był niedawno preorder na całą kolekcję ale na razie odpuściłem bo skądinąd wiem, że z tej kolekcji w zasadzie tylko Santal Galore będzie mi pasował. Mysterious Oud to mój oudowy święty graal. Jak wyszła pierwsza kolekcja D. Bortnikoffa w 2018 to miałem sample i miałem już go zamawiać, ale wykupili ( ͡° ʖ̯ ͡°) Teraz Dmitry znalazł gdzieś 14 flaszek z pierwszej edycji więc się
@kret_w_granulkach: Trudno mówić do kiedy, bo wyprzedały się coś ok. miesiąca po premierze, na tyle szybko że nie zdążyłem kupić bo czekałem na sample

@Hydrant667 Bortnikoff przy zamówieniach powyżej $500 ma darmową wysyłkę, Areej Le Dore jeszcze przed pandemią z reguły zamawiałem z wysyłką tajską pocztą za $9, przychodziło po kilku dniach i najczęściej bez opłat celnych. DHLe i Fedexy zawsze naliczają opłaty, ale teraz niestety airmail z Tajlandii idzie kilka
@niko777: Sorry ale dopiero teraz zauważyłem Twój wpis, aktualna jest piątka L'Heure Exquise, Mysterious Oud chciałem tylko jedną piątkę odlać ( która jest już rozdysponowana ), ale jak chcesz to mogę Ci zrobić sampla 2ml w plastiku