Wpis z mikrobloga

Istotny jest na moj rozum stosunek HP/Damage per shot.


@latarnikpolityczny: Tak, to jest istotne. W Black Ops 4 było 150hp, w MW jest 100hp, a Cold War będzie 150hp. Ale tak jak piszesz, hp nie ma znaczenia.

le jak rozumiem chodzi Ci o to że bedzie się w nowym COD dłużej zabijać?


Tak, o to mi chodzi, bo dla mnie MW ma zbyt szybkie ttk
Tak, o to mi chodzi, bo dla mnie MW ma zbyt szybkie ttk


@grzsci: Czy ja wiem. Wszystko ma swoje plusy i minusy i jest skorelowane z innymi aspektami gry. Np. wyobraź sobie ze zmiana na HP150 sprawia, ze na Shipment jesteś o 50% dłużej zajęty 1 przeciwnikiem. Z resztą się zobaczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzsci: jeszcze dłuższy ttk? Już w mw ciężko jest zabijać brońmi spoza mety właśnie przez to. Ciekawe jak te zmiany będą się miały do warzone, bo tam odkryłem że warto grać tylko 4-5 brońmi xD
@vomalio: xD
grau, kilo, m13, ram, PKM, mp7, kar, AX wcale nie są gorsze od tych wymienionych przez ciebie.
Poza tym nawet grając tymi niewymienionymi przez nas broniami zdecydowanie można dobrze strzelać nie odczuwając jakiejś wielkiej przewagi u przeciwników.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dupcyfer: nie można. Wielokrotnie grając ramem, czy m13 byłem rozwalany przez m4 mimo szybszej reakcji. Teraz gram m4 głównie i nagle rzadko kiedy przegrywam pojedynki.
Grając brońmi wymienionymi w poprzednim poście osiągam zdecydowanie lepsze wyniki, niezależnie od dystansu. Mogę być średnim graczem br (bo rzadko w sumie wygrywam, z reguły 5-10 miejsce), ale jako średni gracz odczuwam jakie bronie są op na moim poziomie.
AX ma większy bullet drop na który